PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Od czego zależy przyszłość nieruchomości?

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 maj 2016 15:08

Od czego zależy przyszłość nieruchomości? Fot. Fotolia

Rewolucja informacyjna w pełni. Globalny trend polegający na masowym wzrośnie urządzeń podłączonych do internetu sprawia, że duże zmiany czekają również nieruchomości.

REKLAMA

W chwili obecnej na rynku globalnym, jak i polskim zachodzą zmiany, które są wynikiem postępujących megatrendów. Spowodują one, że w roku 2050 miasta będą zamieszkane przez dodatkowe 2,5 miliarda ludzi. W ciągu najbliższych 5 lat będą oni posiadać dodatkowe 50 bilionów urządzeń podłączonych do sieci. W związku z tym zużycie energii w całej gospodarce w ciągu 25 lat wzrośnie o 80 proc., a w samym przemyśle o 50 proc. w ciągu najbliższych 35 lat. Dlatego też Schneider Electric chce, aby wszyscy partnerzy mogli sprostać tym wyzwaniom, realizując śmiałe projekty i posiadając dostęp do najlepszych rozwiązań.

Jak podkreślił prezes Schneider Electric, Jacek Łukaszewski, rolą firmy jest dziś bycie dostawcą i partnerem technologicznym, który pomoże partnerom klientom osiągnąć ich cele w zmieniającym się świecie.

- Mamy wyjątkową możliwość skorzystania z zaawansowanej technologii i połączenia obszarów IT i OT. Inteligentne rozwiązania, które tworzymy w wyniku połączenia tych dziedzin wiedzy, pozwalają nam automatycznie mierzyć, monitorować oraz kontrolować zapotrzebowanie i konsumpcję energii. Kiedy połączymy automatykę i energetykę z oprogramowaniem i analityką – dzięki naszej przełomowej architekturze EcoStruxure – otrzymamy wysoki poziom inteligencji operacyjnej, pozwalającej podejmować lepsze decyzje biznesowe, właściwie natychmiast – mówił Jacek Łukaszewski, prezes zarządu Schneider Electric Polska.

- Narzędzia jakie dostarczamy naszym partnerom, to nowoczesne platformy oprogramowania, Internet rzeczy oraz zaawansowana analityka w oparciu o Big Data, która pozwala w dokładny sposób przewidywać potrzeby, zagrożenia i efekty w realizowanych wspólnie projektach. Zastosowanie tych wszystkich rozwiązań będzie miało swoje imponujące efekty biznesowe dla naszych partnerów i klientów ostatecznych. Przyczyni się do wzrostu digitalizacji oraz dekarbonizacji naszej gospodarki. Te zmiany technologiczne doprowadzą również do większej decentralizacji różnych źródeł wytwarzania energii i wykorzystania ich w własnej działalności biznesowej jak np. odnawialne źródła energii - dodał.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA