PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ogłoszenie o publicznym zaproszeniu do udziału w Procedurze Prekwalifikacyjnej

  • Autor: BOŚ Nieruchomości Sp. z o.o. S.K.A.
  • 16 lut 2014 08:00

Zarząd BOŚ Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, działając jako Komplementariusz BOŚ Nieruchomości spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna (adres do korespondencji ul. Żelazna 32, 00-832 Warszawa) - dalej w skrócie BOŚ Nieruchomości, zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do udziału w procedurze prekwalifikacyjnej (dalej jako Procedura Prekwalifikacyjna) mającej na celu wybór podmiotów, z którymi BOŚ Nieruchomości podejmie negocjacje (dalej jako: Oferenci), których przedmiotem będzie ustalenie warunków umowy sprzedaży Nieruchomości.

REKLAMA

Nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży sklasyfikowana jest jako lokal użytkowy, o powierzchni całkowitej 5.229,98 m2, usytuowana na kondygnacjach: -2.5, -2, -1, 0, 1, i 2 budynku Centrum Bankowo-Biurowego „Kaskada" w Warszawie, przy Al. Jana Pawła II 12, wraz z udziałem wynoszącym 2.918.053/10.000.000 we współwłasności części wspólnych budynku i urządzeń niesłużących do wyłącznego użytku właścicieli lokali, oraz w prawie użytkowania wieczystego gruntu, stanowiącego działkę ewidencyjną nr 15/1 z obrębu 5-03-08 (dalej: Nieruchomość), pozostająca w dyspozycji BOŚ Nieruchomości (dalej jako: Sprzedaż Nieruchomości).

Podmioty zainteresowane przystąpieniem do Procedury Prekwalifikacyjnej winny uzyskać za opłatą Memorandum Informacyjne o Nieruchomości w biurze BOŚ Nieruchomości, ul. Żelazna 32, 00-832 Warszawa (e-mail: kaskada@bosbank.pl).

Jednocześnie BOŚ Nieruchomości oświadcza, że nie ponosi i nie zwraca kosztów poniesionych przez podmioty zainteresowane udziałem w Procedurze Prekwalifikacyjnej lub zakwalifikowanych do Procedury Negocjacyjnej, w związku z ich uczestnictwem w tych procedurach lub realizowaniem jakichkolwiek czynności faktycznych lub prawnych związanych z przedmiotem tych procedur.

Niniejsze publiczne zaproszenie do udziału w Procedurze Prekwalifikacyjnej, jak też ewentualne zakwalifikowanie Spółki do Procedury Negocjacyjnej i dokonanie wyboru danego podmiotu jako Oferenta lub potencjalnego Nabywcy Nieruchomości, nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów polskiego prawa cywilnego, ani też żadnego innego porządku prawnego oraz nie rodzi po stronie BOŚ Nieruchomości żadnego zobowiązania wobec żadnego z podmiotów uczestniczących w Procedurze Prekwalifikacyjnej lub w Procedurze Negocjacyjnej do dokonania jakichkolwiek czynności prawnych.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA