PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Olivia Business Centre ma sposób na ułatwienie dojazdów do pracy

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 maj 2017 13:11

Olivia Business Centre ma sposób na ułatwienie dojazdów do pracy Olivia Business Centre

Gdańskie Olivia Business Centre systematycznie wprowadza rozwiązania odpowiadające potrzebom pracowników zlokalizowanych w nim firm. Z początkiem maja uruchomiło testowo nową usługę komunikacyjną – dedykowany shuttle bus, który ma stać się wygodną alternatywą dla przejazdów samochodowych.

REKLAMA

W maju ruszył, testowo, autobus Olivii. Funbus OBC kursuje od poniedziałku do piątku na trasie Gdańsk-Ujeścisko – Olivia Business Centre.

- Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom pracowników OBC i na bieżąco konsultować z nimi planowane przez nas wdrożenia. Zgodnie z wynikami ankiet przeprowadzonych wśród rezydentów Olivii to właśnie Ujeścisko jest dzielnicą, w której mieszka duża liczba pracowników naszych najemców i z której stosunkowo trudno dojechać tu komunikacją miejską. Zaproponowaliśmy im zatem bezpośrednie, wygodne przejazdy autobusem OBC – mówi Rafał Marcyniuk, kierujący działem projektów Olivia Business Centre. – To nie tylko ciekawa, ale i ekonomiczna alternatywa dla podróży autem.

Drogę do i z pracy można pokonać w komfortowych warunkach, poznać pracowników innych firm, nadrobić zaległości w lekturze, zrobić poranny przegląd prasy czy odpisać na zaległe maile od przyjaciół (na pokładzie jest WiFi).

Testowa usługa to dwa przejazdy poranne (odjazdy z parkingu przy ul. Piotrkowskiej na Ujeścisku, o godz. 6:15 i 8:00) i dwa popołudniowe (z przystanku przed Halą Olivii o godz. 15:00, 17:10). Koszt miesięcznego biletu wynosi w maju 10 złotych.

- Testujemy usługę. Na bieżąco analizować będziemy zainteresowanie autobusem i w miarę potrzeb decydować o kolejnych liniach. Cel to jednak nie tylko ułatwienie dotarcia do miejsca zatrudnienia. Pracując nad nowymi projektami stawiamy na dobrostan i budowę społeczności Olivii. OBC to hub biznesowy inny niż wszystkie, przyjazny firmom i pracującym w nich osobom. Zdecydowanie więcej, niż tylko budynki – podkreśla Rafał Marcyniuk.

W centrum Metropolii

Z uwagi na to, iż OBC ulokowane jest w sercu aglomeracji trójmiejskiej, do centrum dojechać można m.in. środkami komunikacji miejskiej: SKM, PKM, tramwajem, autobusem. W szczególny sposób Olivia dba jednak o rowerzystów, systematycznie rozwijając dedykowaną im infrastrukturę. W Olivia Business Centre jest w tej chwili 500 miejsc parkingowych dla cyklistów (zewnętrznych i w halach garażowych) oraz 5 dużych szatni z prysznicami. Pasjonaci dwóch kółek mają do dyspozycji ponad 700 szafek w przebieralniach i dwie rowerowe stacje naprawcze.

Na terenie OBC znajdują się punkty ładowania samochodów elektrycznych (projekt realizowany z Energą), które mogą użytkować mieszkańcy Trójmiasta. OBC współpracuje z firmą Energa również przy usłudze carsharingu (pierwszy w Polsce wynajem wyłącznie aut elektrycznych).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA