PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Open space odejdzie do lamusa

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 maj 2016 11:09

- Tradycyjny open space odejdzie do historii. Nie oznacza to jednak, że wrócimy do układów gabinetowo-korytarzowych - mówi Dorota Osiecka, obejmująca stanowisko dyrektora, utworzonego niedawno działu Workplace Innovation firmy Colliers International.

REKLAMA

— Wiele organizacji wciąż postrzega nieruchomości przede wszystkim jako pozycję kosztową. Tymczasem przestrzeń biurowa, czy też szerzej - środowisko pracy - jest potężnym narzędziem, które ma wymierny wpływ na wyniki finansowe firmy. Odpowiednio wykorzystując to narzędzie możemy wpływać na zaangażowanie i motywację pracowników, efektywność procesów biznesowych i obieg informacji oraz całościową kulturę organizacji — mówi Dorota Osiecka, dyrektor Workplace Innovation, Colliers International.

Dorota Osiecka posiada ponad 12 lat doświadczenia w consultingu, prowadzeniu projektów strategicznych i zarządzaniu zmianą. Od 2008 roku specjalizuje się w obszarze workplace strategy. Początkowo zajmowała się wdrażaniem rozwiązań z zakresu workplace innovation w Londynie, jako Senior Strategy Consultant w DEGW London, a od 2012 roku działa na polskim rynku. Ma bogatą wiedzę na temat optymalizacji funkcjonalnej środowiska pracy i narzędzi, umożliwiających badanie i analizę potrzeb organizacji. Jej atutem jest praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie wielu projektów prowadzonych w środowisku międzynarodowym oraz w Polsce.

W trakcie swojej kariery w obszarze workplace Dorota była odpowiedzialna za prowadzenie strategicznych projektów dla klientów korporacyjnych, a także w sektorze publicznym i w edukacji. W procesie wdrażania innowacyjnych strategii środowiska pracy, rozwiązań typu flexible working oraz projektowania inspirujących i stymulujących środowisk pracy, Dorota wspierała między innymi firmy z sektora IT, consultingu, telekomunikacji, bankowego, farmaceutycznego, BPO, FMCG oraz wielu innych.

— Przeprowadzka lub renowacja biura to znakomity moment na wprowadzenie zmian w sposobie funkcjonowania organizacji, usprawnienie nieefektywnych procesów i wyeliminowanie czynników, które przeszkadzają w pełni wykorzystać potencjał danej firmy. Ale o ile zmienić układ funkcjonalny i wystrój biura jest łatwo, o tyle zmiana kultury organizacji to skomplikowane i wielowymiarowe zadanie, które aby się powiodło, wymaga właściwego zarządzania — dodaje Dorota Osiecka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA