PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Państwowa współpraca... popłaca

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 wrz 2016 16:24

Państwowa współpraca... popłaca fot. PHN

Polski Holding Nieruchomości i Enea nawiązały współpracę w zakresie sprzedaży energii elektrycznej przez Eneę do nieruchomości wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości.

REKLAMA

Polski Holding Nieruchomości, w celu optymalizacji kosztów, przeprowadził postępowanie przetargowe na wybór sprzedawcy energii elektrycznej do nieruchomości znajdujących się w zasobach Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości. W wyniku przeprowadzonego postępowania wyłoniona została najkorzystniejsza oferta cenowa, która została złożona przez Eneę.

Firmy zawarły umowę na sprzedaż energii elektrycznej na okres ponad 3 lat, tj. do dnia 31 grudnia 2019 r. Polski Holding Nieruchomości oraz Enea należą do 17 największych polskich przedsiębiorstw, które są fundatorami PFN.

– Cieszy nas fakt, że w wyniku przeprowadzonego przez nas postępowania przetargowego nawiążemy współpracę z Eneą. Szacujemy, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej do nieruchomości wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości pozwoli wygenerować nam oszczędności na łączną kwotę około 5,5 mln zł w czasie trwania umowy. Jednocześnie nawiązujemy współpracę z kolejną spółką z udziałem Skarbu Państwa, której oferta podlegała takiemu samemu rozpatrzeniu jak każda inna i okazała się najkorzystniejsza pod względem ekonomicznym – powiedział Maciej Jankiewicz, prezes zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości.

 – Zyskujemy stałego i stabilnego klienta biznesowego o dużym potencjale. Wybór naszej oferty potwierdza, że nasze ciągłe starania w zakresie zwiększenia efektywności oraz optymalizacji procesu sprzedaży odnoszą właściwy rezultat i jesteśmy w stanie zaproponować partnerom atrakcyjną cenowo ofertę, która idzie w parze z wysokimi standardami i jakością usług – mówił Mirosław Kowalik, prezes Enei.

- Wierzę, że podpisana umowa zbliży nasze firmy i da impuls do współpracy w innych obszarach oraz realizacji wspólnych inicjatyw, również tych w zakresie efektywności energetycznej, które mogą przynieść dalsze korzyści obu spółkom – podkreślił Prezes Kowalik.

Energia elektryczna będzie dostarczana przez Eneę do ponad 500 punktów poboru znajdujących się na terenie nieruchomości wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA