PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Państwowa współpraca... popłaca

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 wrz 2016 16:24

Państwowa współpraca... popłaca fot. PHN

Polski Holding Nieruchomości i Enea nawiązały współpracę w zakresie sprzedaży energii elektrycznej przez Eneę do nieruchomości wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości.

REKLAMA

Polski Holding Nieruchomości, w celu optymalizacji kosztów, przeprowadził postępowanie przetargowe na wybór sprzedawcy energii elektrycznej do nieruchomości znajdujących się w zasobach Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości. W wyniku przeprowadzonego postępowania wyłoniona została najkorzystniejsza oferta cenowa, która została złożona przez Eneę.

Firmy zawarły umowę na sprzedaż energii elektrycznej na okres ponad 3 lat, tj. do dnia 31 grudnia 2019 r. Polski Holding Nieruchomości oraz Enea należą do 17 największych polskich przedsiębiorstw, które są fundatorami PFN.

– Cieszy nas fakt, że w wyniku przeprowadzonego przez nas postępowania przetargowego nawiążemy współpracę z Eneą. Szacujemy, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej do nieruchomości wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości pozwoli wygenerować nam oszczędności na łączną kwotę około 5,5 mln zł w czasie trwania umowy. Jednocześnie nawiązujemy współpracę z kolejną spółką z udziałem Skarbu Państwa, której oferta podlegała takiemu samemu rozpatrzeniu jak każda inna i okazała się najkorzystniejsza pod względem ekonomicznym – powiedział Maciej Jankiewicz, prezes zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości.

 – Zyskujemy stałego i stabilnego klienta biznesowego o dużym potencjale. Wybór naszej oferty potwierdza, że nasze ciągłe starania w zakresie zwiększenia efektywności oraz optymalizacji procesu sprzedaży odnoszą właściwy rezultat i jesteśmy w stanie zaproponować partnerom atrakcyjną cenowo ofertę, która idzie w parze z wysokimi standardami i jakością usług – mówił Mirosław Kowalik, prezes Enei.

- Wierzę, że podpisana umowa zbliży nasze firmy i da impuls do współpracy w innych obszarach oraz realizacji wspólnych inicjatyw, również tych w zakresie efektywności energetycznej, które mogą przynieść dalsze korzyści obu spółkom – podkreślił Prezes Kowalik.

Energia elektryczna będzie dostarczana przez Eneę do ponad 500 punktów poboru znajdujących się na terenie nieruchomości wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości. 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA