PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

PHN będzie promował Polskę poza granicami kraju

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 lis 2016 07:28

PHN będzie promował Polskę poza granicami kraju Kaskada, siedziba PHN

17 polskich przedsiębiorstw - spółek Skarbu Państwa - w tym Polski Holding Nieruchomości, podpisało 16 listopada 2016 r. akt notarialny o ustanowieniu Polskiej Fundacji Narodowej oraz jej statut.

REKLAMA

- Przed Fundacją ważne zadanie - promocja polskiej gospodarki, a także kształtowanie pozytywnego wizerunku spółek z udziałem Skarbu Państwa oraz prowadzonych przez nie inwestycji w Polsce i zagranicą. W synergii siła, dlatego warto, żeby fundatorzy realizowali to zadanie pod wspólnym szyldem - powiedział minister Henryk Kowalczyk - członek Rady Ministrów, zastępujący ministra Skarbu Państwa, dodając, że Polska Fundacja Narodowa to projekt zainicjowany przez byłego ministra Skarbu Państwa - Dawida Jackiewicza oraz premier.

Fundatorami Polskiej Fundacji Narodowej są polskie koncerny z kluczowych sektorów gospodarki: energetyki, transportu, logistyki, wydobycia, hutnictwa, paliw, ubezpieczeń, chemii, sektora finansowego, nieruchomości, a także gier losowych.

Zadaniem Fundacji będzie w szczególności promocja i ochrona wizerunku Rzeczypospolitej Polskiej oraz polskiej gospodarki w Polsce i poza jej granicami, a także kształtowanie pozytywnego odbioru społecznego inwestycji prowadzonych przez spółki z udziałem Skarbu Państwa. Wśród celów organizacji jest również współpraca ze społecznościami lokalnymi, organizacjami społecznymi i gospodarczymi, autorytetami w dziedzinie kultury i nauki, a także organizowanie i finansowanie inicjatyw społecznych odpowiadających na statutowe cele Fundacji.

Środki finansowe na realizację zadań wypełniających misję Fundacji pochodzić będą od siedemnastu fundatorów. 

  • artamatorcom 2016-11-18 12:08:10
    Czy przypadkiem nie było już kilka takich organizacji z których żadna ale to żadna czyli zero, null nie protestowała jak pisano i pisze się nadal w prasie zachodniej o polskich obozach koncentracyjnych i setkach podobnych bzdetów wyssanych z palca, gdzie Polska to nadal ciemnogród, kraj rolniczy, kraj pijaków itd Odrobienie tych stereotypów o POLSCE, pogłębianych i utrwalanych od kilkuset lat przez 4 rozbiory ( komuna) potrwa minimum 10 lat a nie wiadomo, czy za 10 lat będziemy jeszcze państwem w tym kształcie. Wynika to z faktu, iż każde takie działania są nienawistne Niemcom, Rosjanom, Żydom, Ukraińcom itd - lecz od uzdrowienia naszej duszy i godności to wszystko powinno się zacząć- kasa rzecz druga

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA