PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Podwójny wynajem w Karolkowa Business Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 kwi 2016 10:05

Podwójny wynajem w Karolkowa Business Park Karolkowa Business Park

Do grona najemców nowoczesnego biurowca Karolkowa Business Park dołączyła kolejna firma – Electrolux Poland. Spółka wynajmie ponad 1,3 tys. mkw. powierzchni obiektu zrealizowanego przez ASBUD. W biurowcu Karolkowa Business Park powstanie również pierwszy w Polsce Taste Center marki Electrolux.

REKLAMA

Od początku kwietnia br. biurowiec Karolkowa Business Park zyskał kolejnego najemcę. W biurowcu Karolkowa Business Park mieści się siedziba Działu Handlowego firmy, która na polskim rynku funkcjonuje od 1992 r.

– Prawdziwą wartość budynku biurowego budują nie tylko unikatowa architektura czy zastosowane rozwiązania architektoniczne, ale również prestiż organizacji, które zdecydowały się ulokować w nim swoje siedziby. Jesteśmy niezwykle dumni, że do grona naszych najemców dołączyła kolejna firma, która jest niekwestionowanym liderem w swojej branży. Portfolio firm, które nam zaufały stanowi potwierdzenie, że przygotowaliśmy unikatowy projekt, który może być wizytówką nawet największych światowych przedsiębiorstw – powiedział Raied Tanous, dyrektor zarządzający Grupy Asbud.

W biurowcu Karolkowa Business Park oprócz przestrzeni biurowych, firma Electrolux zagospodaruje również niemal 218 mkw. funkcjonalnej powierzchni handlowo-usługowej na parterze obiektu, w której zostanie zaaranżowane pierwsze w Polsce Taste Center. Będzie to unikatowe miejsce spotkań, w którym konsumenci, partnerzy biznesowi czy przedstawiciele mediów, będą mogli poznać produkty Electrolux oraz ich funkcjonalności. Nowoczesne Taste Center składać się będzie dwóch stref – spotkaniowej z przestrzenią do gotowania oraz strefy szkoleniowej.

– Nowe biuro to nie tylko nowoczesne miejsce pracy dla naszych pracowników, ale to również miejsce, które chcemy wykorzystać do spotkań z partnerami handlowymi, mediami, blogerami oraz konsumentami. Na parterze powstanie pierwsze Taste Center Electroluxa w Polsce, ze strefą przeznaczoną do spotkań, ale również przestrzenią, w której będziemy organizować ciekawe wydarzenia związane z gotowaniem i kulinariami. W taki praktyczny sposób chcemy mówić o smaku, temacie, który dla nas, jako producenta sprzętu AGD, jest bardzo ważny. Tę przestrzeń wykorzystamy również do prezentowania naszych najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów – mówi Tomasz Sypytkowski, dyrektor generalny oddziału handlowego Electrolux Poland.

Budynek Karolkowa Business Park zrealizowany przez Grupę Asbud oferuje ok. 18,6 tys. mkw. łącznej powierzchni użytkowej klasy A, w tym ponad 2,6 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Budynek Karolkowa Business Park został oddany do użytku w styczniu 2015 r. Asbud skomercjalizował już 85 proc. z ponad 18 tys. mkw. całkowitej powierzchni najmu biurowca.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA