PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Poleczki Business Park z własną stacją Veturilo

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 cze 2013 12:44

Inwestorzy parku biznesu Poleczki Business Park, austriackie spółki UBM i CA Immo, uruchomili pierwszą w Warszawie sponsorowaną przez dewelopera biurowego stację rowerową.

REKLAMA

Funkcjonująca w znanym już Warszawiakom systemie Veturilo stacja o nazwie Poleczki Business Park jest zlokalizowana tuż obok kompleksu biurowego przy ul. Poleczki. Terminal PBP został wyposażony w 15 stojaków i 11 sztuk rowerów. Mogą z niego korzystać wszyscy użytkownicy, którzy wcześniej zarejestrują się w systemie. Ponieważ pierwsze 20 minut korzystania z usługi jest zwolnione z opłat, korzystający ze stacji Poleczki Business Park będą mogli bezpłatnie udać się do najbliższych terminali: przy ul. Puławskiej lub stacji Metra Stokłosy czy Imielin.

- Jesteśmy deweloperem zaangażowanym w inicjatywy proekologiczne. Druga faza naszej inwestycji otrzymała złoty certyfikat LEED, zaświadczający, że jej budowa odbywała się z wykorzystaniem materiałów wpisujących się w koncepcję budownictwa zrównoważonego - mówi Peter Obernhuber, członek zarządu Poleczki Business Park. - Dlatego bez wahania skorzystaliśmy z możliwości promowania przyjaznej środowisku formy komunikacji jaką jest jazda na rowerze. Liczymy, że stacja Poleczki Business Park będzie służyć zarówno najemcom kompleksu, jak i zwolennikom systemu Veturilo - dodaje Obernhuber.

Poleczki Business Park to największa z obecnie realizowanych w Polsce inwestycji biurowych, o łącznej powierzchni 210 000 mkw. W 2010 ukończono fazę pierwszą projektu oddaniem do użytku budynków A1 i A2 o łącznej powierzchni najmu 45 000 mkw. W styczniu 2011 r. rozpoczęto budowę drugiego etapu, w ramach którego powstały dwa trzypiętrowe budynki B1 i C1, o łącznej powierzchni 21 000 mkw. Została ona oddana do użytku w czerwcu 2012 roku. Obecnie deweloper przygotuje się do realizacji trzeciej fazy, na którą składać się będą dwa budynki o powierzchni 17 000 mkw.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA