PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polskie BPO rosną w siłę

  • Autor: Puls Biznesu
  • 13 sty 2015 07:29

W ubiegłym roku sektor usług dla biznesu w naszym kraju rozwijał się bardzo prężnie, szczególnie poza Warszawą - informuje "Puls Biznesu".

REKLAMA

Z cytowanych przez gazetę danych JLL wynika, że centra usług dla biznesu z kapitałem zagranicznym podpisały od początku 2014 r. do końca września 100 umów najmu na prawie 200 tys. mkw na największych rynkach poza stolicą. To 63,5 proc. całego popytu na tego rodzaju powierzchnie. Tym samym już po III kwartale 2014 r. osiągnięto wynik równy temu, jaki był w całym 2013 r. Od wielu lat największym zainteresowaniem inwestorów z tego sektora cieszą się Kraków, Warszawa, Wrocław, Trójmiasto, Katowice, Poznań i Łódź.

Z danych ABSL wynika, że centra zatrudniają w Polsce 130 tys. osób. Wśród 325 inwestorów z 28 krajów prowadzących w całym kraju 470 centrów znajdują się m.in. firmy takie jak Shell, HP, IBM, Capgemini, PwC, Samsung, GE i BNY Mellon.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA