PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ponad 2 500 użytkowników programu Immofinanz: More Than Office

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 mar 2015 13:31

Już ponad 2 500 użytkowników zarejestrowało się w programie Immofinanz Group „More Than Office” w Polsce, który pracownikom firm wynajmującym biura pozwala korzystać ze zniżek w licznych sklepach i punktach usługowych.

REKLAMA

Projekt ten został uruchomiony w październiku 2014 r.

W ramach „More Than Office" wszyscy pracownicy każdego z najemców biur Immofinanz Group otrzymują kartę rabatową jako część pakietu powitalnego. Taka karta uprawnia posiadacza do otrzymania rabatów w wysokości 10-30 proc.w sklepach i punktach usługowych znajdujących się w pobliżu budynków biurowych. Obecnie grono współpracujących partnerów liczy 160 takich punktów i obejmuje: kawiarnie i restauracje (np. Redberry, Telepizza), pralnie (np. 5aSec), salony fryzjerskie i kosmetyczne (np. Jean Luis David, iON), usługi medyczne (np. Piano Dent) czy siłownie (np. Gravitan i Everybody Fitness Club).

- Doceniamy zainteresowanie naszym programem rabatowym i cieszy nas fakt, że ponad 2.500 osób przystąpiło do niego już w pierwszych miesiącach od momentu uruchomienia. W każdym kraju lokalny zespół Immofinanz  ma swobodę w decydowaniu, w jakim kształcie projekt More Than Office zostanie wdrożony. Mieliśmy poczucie, że program rabatowy w zaproponowanej przez nas formie przyniesie największe korzyści naszym najemcom i ich zespołom, dzięki czemu otrzymają od nas realną, dodatkową wartość. Ponadto zamierzamy zwiększyć skalę programu oraz korzyści dla posiadaczy kart - skomentowała Magdalena Kowalewska, Head of Asset Management Office & Logistics, Immofinanz Group.

Immofinanz Group zakłada zwiększenie liczby współpracujących placówek do 200 i rozpoczęcie współpracy z kinami oraz teatrami. Firma będzie się również starać zwiększyć wysokość oferowanych rabatów. Obecna liczba 2 620 aktywnych posiadaczy kart oznacza, że 34 proc. wszystkich pracowników firm wynajmujących biura Immofinanz jest użytkownikami programu. W najbliższych miesiącach firma będzie zmierzać do zwiększenie tego odsetka do 45 proc., zarówno w wyniku zwiększenia atrakcyjności programu, jak i działań marketingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA