PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ponad 2 500 użytkowników programu Immofinanz: More Than Office

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 mar 2015 13:31

Już ponad 2 500 użytkowników zarejestrowało się w programie Immofinanz Group „More Than Office” w Polsce, który pracownikom firm wynajmującym biura pozwala korzystać ze zniżek w licznych sklepach i punktach usługowych.

REKLAMA

Projekt ten został uruchomiony w październiku 2014 r.

W ramach „More Than Office" wszyscy pracownicy każdego z najemców biur Immofinanz Group otrzymują kartę rabatową jako część pakietu powitalnego. Taka karta uprawnia posiadacza do otrzymania rabatów w wysokości 10-30 proc.w sklepach i punktach usługowych znajdujących się w pobliżu budynków biurowych. Obecnie grono współpracujących partnerów liczy 160 takich punktów i obejmuje: kawiarnie i restauracje (np. Redberry, Telepizza), pralnie (np. 5aSec), salony fryzjerskie i kosmetyczne (np. Jean Luis David, iON), usługi medyczne (np. Piano Dent) czy siłownie (np. Gravitan i Everybody Fitness Club).

- Doceniamy zainteresowanie naszym programem rabatowym i cieszy nas fakt, że ponad 2.500 osób przystąpiło do niego już w pierwszych miesiącach od momentu uruchomienia. W każdym kraju lokalny zespół Immofinanz  ma swobodę w decydowaniu, w jakim kształcie projekt More Than Office zostanie wdrożony. Mieliśmy poczucie, że program rabatowy w zaproponowanej przez nas formie przyniesie największe korzyści naszym najemcom i ich zespołom, dzięki czemu otrzymają od nas realną, dodatkową wartość. Ponadto zamierzamy zwiększyć skalę programu oraz korzyści dla posiadaczy kart - skomentowała Magdalena Kowalewska, Head of Asset Management Office & Logistics, Immofinanz Group.

Immofinanz Group zakłada zwiększenie liczby współpracujących placówek do 200 i rozpoczęcie współpracy z kinami oraz teatrami. Firma będzie się również starać zwiększyć wysokość oferowanych rabatów. Obecna liczba 2 620 aktywnych posiadaczy kart oznacza, że 34 proc. wszystkich pracowników firm wynajmujących biura Immofinanz jest użytkownikami programu. W najbliższych miesiącach firma będzie zmierzać do zwiększenie tego odsetka do 45 proc., zarówno w wyniku zwiększenia atrakcyjności programu, jak i działań marketingowych.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA