PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pożar w Q22. Zobacz zdjęcia

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 26 lut 2016 13:22

Pożar w Q22. Zobacz zdjęcia Q22, akcja gaszenia pożaru

Nieumyślne zaprószenie ognia było przyczyną pożaru na jednym z pięter powstającego w Warszawie wieżowca Q22.

REKLAMA

- Zapalił się styropian wykorzystywany w pracach elewacyjnych i składowany na budowie. Nie było dużo ognia, ale za to bardzo dużo dymu. To właśnie zadymienie było główną przyczyną tego, że wszyscy pracownicy musieli opuścić budynek – w sumie kilkaset osób – mówi Wojciech Gepner z Echo Investment.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. - Obecnie w wieżowcu Q22 są strażacy, którzy prowadzą rutynowe czynności sprawdzające budynek. Sytuacja jest opanowana – dodaje Gepner.

Na miejscu są cały czas służby ratownicze, w tym 55 strażaków dogaszających pożar. Policja zamknęła ruch na Grzybowskiej w pobliżu inwestycji.

  • Marian 2016-02-26 14:56:37
    Oficjalna informacja z FB Q22: Na budowie sytuacja pod kontrolą. Zapewne część z Was słyszała już o niegroźnym pożarze, który miał miejsce dziś na budowie Q22. Podczas robót dekarskich (izolacja stropu nad garażem) został zaprószony ogień, zapalił się styropian, stąd tyle dymu. I właśnie z uwagi na duże zadymienie, podjęta została decyzja o wyprowadzeniu pracowników budowy z obiektu. Na miejscu zjawili się strażacy, a sytuację udało się szybko opanować. Uszkodzonych jest kilka paneli elewacyjnych, zostaną one wymienione.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA