PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Poznaj najbliższe plany inwestycyjne spółki Capital Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 maj 2013 15:31

Poznaj najbliższe plany inwestycyjne spółki Capital Park

Trzy duże projekty komercyjne w Warszawie, nowe inwestycje w Gdańsku i projekt Vis a Vis w Łodzi. Capital Park bez obaw prowadzi swoją działalność, pomimo rosnących trudności na polskim rynku nieruchomości komercyjnych.

REKLAMA

W tym momencie Capital Park na terenie Warszawy rozwija trzy duże projekty. Chodzi o Eurocentrum Office Complex oraz Royal Wilanów, a także ArtNorblin.

- Z budową Eurocentrum Office Complex wystartowaliśmy w czerwcu 2012 roku. Planujemy ją skończyć w czerwcu 2014 roku. W tej chwili zakończyliśmy prace w części podziemnej i sukcesywnie dodajemy kolejne poziomy biurowe - aktualnie jesteśmy już na poziomie 8. piętra nad ziemią. Mamy podpisane umowy najmu na 15 tys. mkw. i zamykamy kolejne negocjacje. Jest szansa, że wkrótce będziemy mieli wynajętą prawie połowę budynku, który w pierwszej fazie zajmie ponad 42 tys. mkw. - mówi w rozmowie z Propertynews.pl Marcin Juszczyk, członek zarządu Capital Parku.

- Nasz drugi projekt, Royal Wilanów ma już wydane pozwolenie na budowę. Z jego realizacją chcemy wystartować w trzecim kwartale tego roku. Budowa potrwa dwa lata. Jest to projekt handlowo-biurowy o powierzchni najmu ponad 37 tys. mkw. Do tej pory wynajęliśmy ponad 70 proc. powierzchni handlowej oraz uzgodniliśmy z najemcami kluczowe warunki umów na ponad 7 tys. mkw. powierzchni biurowej, ale wciąż prowadzimy negocjacje m.in. z dużym najemcą części biurowej - tłumaczy Marcin Juszczyk.

Przedstawiciel Capital Parku jako zaletę inwestycji na Wilanowie podaje nie tylko dobrą lokalizację, ale także sąsiedztwo. Obiekt powstaje tuż obok budynku ratusza Wilanowa oraz planowanej Galerii Wilanów realizowanej przez GTC. - Rozmawialiśmy z GTC na etapie projektowania i przygotowań do realizacji naszego biurowca. Wspólnie uważamy, że nasze projekty mogą ze sobą współgrać i przyciągnąć zarówno najemców dla naszego biurowca, jak i dla galerii handlowej - uważa Juszczyk.

Trzeci projekt firmy w Warszawie to ArtNorblin. Obecnie Capital Park oczekuje na wydanie pozwolenia na budowę. - Spodziewamy się, że otrzymamy je w drugiej połowie tego roku - mówi Marcin Juszczyk. Trwają szczegółowe prace projektowe oraz komercjalizacja obiektu. - Już na tym etapie, czyli przed rozpoczęciem budowy, mamy zapytania ofertowe. Część najemców deklaruje chęć wynajęcia powierzchni w ArtNorblin, co bardzo dobrze świadczy o projekcie. Podpisaliśmy pierwsze umowy najmu. - tłumaczy Juszczyk.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA