PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Poznaj zwycięzców konkursu Prime Property Prize 2015

  • Autor: Propertynews.pl (Cezary Szczepański)
  • 28 wrz 2015 19:48

Poznaj zwycięzców konkursu Prime Property Prize 2015 Paweł Orfinger, członek zarządu Hoteli Spa Dr Irena Eris, odbiera statuetkę Prime Property Prize 2015 dla Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju w kategorii Inwestycja Roku - Rynek Hotelarski

Nagrody Prime Property Prize 2015 przyznane. Statuetki w 11 kategoriach trafiły do rąk zwycięzców podczas uroczystej Gali w warszawskim Domu Handlowym Vitkac.

REKLAMA

Plebiscyt ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku (wrzesień 2014-wrzesień 2015) miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania wpłynęły na rozwój całej branży.

Nagrodę w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej otrzymały Tarasy Zamkowe w Lublinie.

- Dziękuję bardzo za nagrodę, to jest wielkie wyróżnienie - mówił podczas gali przyznania nagród Jacek Wesołowski, przedstawiciel inwestora, firmy Immofinanz.

Na tę inwestycję mieszkańcy czekali z niecierpliwością - tak nowoczesnego centrum handlowego jeszcze w regionie nie było. W tej części Polski nie było również wielu marek, które zadebiutowały właśnie w tej galerii - znalazły się tu nowatorskie, unikatowe koncepty modowe, nieobecne dotąd nie tylko w mieście, ale i w Polsce.

Uwagę przykuwa też sam budynek centrum, który łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi - to pierwsze centrum handlowe w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Dodatkowym wyróżnikiem jest zielony dach - platforma widokowa, z której można podziwiać panoramę miasta.

Statuetka w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej trafiła do Business Garden w Poznaniu.

- Wierzyliśmy w ten projekt, że on powstanie. To nie tylko materiały, ale i ciekawa koncepcja architektoniczna, nowatorska myśl techniczna - powiedział Rafał Przybył, dyrektor regionalny Vastint.

Ten kompleks biurowy wyróżnia charakterystyczna, kameralna zabudowa, duży udział terenów zielonych i rozwiązania zapewniające komfortowe środowisko pracy. To nie wszystko. Projekt ten jako jeden z nielicznych zlokalizowanych poza ścisłym centrum miasta otrzymał najwyższą certyfikację ekologiczną w Polsce - LEED Platinum. Pierwszy etap tego projektu został oddany do użytku w styczniu 2015 roku, wzbogacając poznański rynek nieruchomości o 42 tys. mkw. z planowanych 80 tys. mkw.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA