PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prace budowlane przy OFF Piotrkowska wznowione

  • Autor: propertynews.pl
  • 29 wrz 2017 16:13

Prace budowlane przy OFF Piotrkowska wznowione OFF Piotrkowska

Po tragicznym wypadku, do jakiego doszło 15 września przy ulicy Roosevelta w Łodzi, wznowione zostały prace budowlane przy budowlane przy OFF Piotrkowska Center. Zgodnie z zapewnieniami generalnego wykonawcy, termin realizacji nie ulegnie zmianie.

REKLAMA

Od dnia wypadku, kiedy to na ulicę w centrum Łodzi przewrócił się kilkudziesięciometrowy dźwig, a jego operator, w wyniku poniesionych obrażeń zmarł, Prokuratura w Łodzi wyjaśnia okoliczności zdarzenia.  Na miejscu prowadzone były czynności mające na celu zabezpieczenie dowodów w sprawie wypadku. Prokuratura okręgowa w Łodzi przejęła dokumenty budowy i wstrzymała roboty budowlane do czasu zakończenia procedur związanych z dochodzeniem. W poniedziałek 18 września rozpoczęto sprzątanie dźwigu. Poszczególne jego elementy przewiezione zostały na policyjny parking, gdzie kontynuowano dalsze oględziny.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez generalnego wykonawcę, w środę 20 września prokuratura zwolniła dokumentację, w tym dziennik budowy oraz plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Następnego dnia, zgodnie z wytycznymi Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, teren inwestycji został uporządkowany, ogrodzony i zabezpieczony przed dostępem osób trzecich. 27 września PINB wystosował pismo, w którym zezwolił na wznowienie prac budowlanych.

Pomimo wypadku, termin realizacji inwestycji nie ulegnie zmianie. Przewracający się dźwig nie uszkodził wznoszonych obiektów ani innych zabudowań znajdujących się po drugiej stronie ulicy Roosevelta. Zgodnie z zapewnieniami generalnego wykonawcy, budowa ma się zakończyć zgodnie z pierwotnym planem, czyli w połowie przyszłego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA