PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pracownicy Eurocentrum stawiają na zielone otoczenie

  • Autor: propertynews.pl
  • 14 maj 2015 13:48

Pracownicy Eurocentrum stawiają na zielone otoczenie   Eurocentrum Office Complex

W ramach innowacyjnego dla budynków biurowych projektu „Budżet partycypacyjny Eurocentrum” najemcy zgłaszali swoje pomysły dotyczące dodatkowych udogodnień, które według nich, powinny zostać udostępnione na terenie obiektu. W głosowaniu zadecydowali, że 5 000 euro zostanie przeznaczonych na nasadzenia dodatkowej roślinności przed budynkiem – projekt ten zdobył 32 proc. głosów.

REKLAMA

Kto może znać lepiej potrzeby budynku jak nie jego użytkownik? Wychodząc z takiego założenia w ramach stworzonej przez Grupę Capital Park koncepcji „Biuro Plus” w Eurocentrum wdrożono innowacyjny program budżetu partycypacyjnego. Co roku ze środków własnych zarządcy przeznaczana jest kwota na realizację projektu, który najpierw zostaje zgłoszony przez najemców, a później wybrany w głosowaniu największą ilością głosów. Jest to już kolejne działanie, m.in. po wprowadzonej usłudze Concierge & Lifestyle Manager i centrum konferencyjnym, podnoszące jakość i komfort pracy w budynku. W 2015 roku w Eurocentrum odbyła się pierwsza edycja tego programu.

W głosowaniu, które trwało do 30 kwietnia, zdobywając 32 proc. wszystkich głosów, zwyciężył projekt aranżacji roślinnej przed budynkiem. Otoczenie wokół Eurocentrum zostanie wzbogacone donicami z drzewami, krzewami i kwiatami. 

Od 6 do 30 kwietnia br. pracownicy biur znajdujących się na terenie Eurocentrum Office Center decydowali, który pomysł zgłoszony w ramach akcji „Budżet partycypacyjny Eurocentrum” był najlepszy. Najemcy wybierali ideę zagospodarowania przestrzeni wspólnej spośród ośmiu zgłoszonych propozycji.

Realizacja zwycięskiego pomysłu nastąpi do końca lipca br. W rankingu, na podium znalazły się również sugestie instalacji automatycznego defibrylatora w holu lub do przekazania go ochronie (26 proc. głosów) oraz pomysł plenerowych zajęć fitness (15 proc).

Eurocentrum Office Complex po ukończeniu realizacji drugiej fazy inwestycji będzie jednym z największych ekologicznych biurowców w Warszawie, który zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej. W czerwcu 2014 Grupa Capital Park oddała do użytku, w ramach pierwszej fazy inwestycji, dwa budynki - Beta i Gamma, o łącznej powierzchni 42 337 mkw. Druga faza realizacji projektu obejmie piętnastokondygnacyjny budynek Delta o powierzchni najmu 27 241 mkw. Eurocentrum Office Complex powstaje w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa potwierdzone precertyfikatem LEED CS Gold, co jest gwarancją dbałości o środowisko naturalne oraz komfort pracy przyszłych użytkowników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA