PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prezes Vantage Development: Duże inwestycje otwierają miasto na nowe możliwości

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 lis 2012 12:38

Wrocław od wielu lat rozwija się bardzo dynamicznie, dzięki czemu ma olbrzymi potencjał dla spółek deweloperskich działających na rynku biurowym. Zdaniem Edwarda Laufera, prezesa Vantage Development, możliwości dalszego rozwoju stale rosną, a dzieje się tak dzięki staraniom władz miasta i biznesowi, który skupił się w stolicy Dolnego Śląska.

REKLAMA

- Duże inwestycje otwierają miasto na nowe możliwości - przekonuje Edward Laufer. Jego zdaniem rynek wrocławski jest tak dynamiczny dzięki potencjałowi ludzkiemu wytworzonemu na uczelniach wyższych, w biznesie i kulturze. - Wrocław jest postrzegany jako miasto dobre do życia, mieszkania i klimatem do robienia biznesu - przekonuje prezes Vantage Development.

Vantage Development wywodzi się z Grupy Impel. Deweloper zgromadził pokaźny bank nieruchomości w stolicy województwa , ale jak zapewnia Edward Laufer, przed firmą stoją olbrzymie możliwości, nie tylko we Wrocławiu. - Patrzymy także na inne miasta - zdradza.

- Znamy Wrocław, znamy jego możliwości i wierzymy w to co tu się dzieje. W związku z tym rozwijamy nasze projekty zarówno w kierunku mieszkaniowym jak i biurowym - mówi Laufer.

W ostatnim czasie spółka ukończyła biurowiec Epsilon, który jest już w pełni skomercjalizowany. Wśród jego najemców są m.in. Katarskie Linie Lotnicze. - To prestiżowy najemca i wierzę, ze przyciągnie kolejnych firmy z tamtego rejonu - przekonuje.

- Realizujemy kolejne biurowce i widzimy, że są wynajmowane. Może nie tak jakbyśmy chcieli na etapie projektowania, wtedy kiedy najlepiej byłoby dostosować powierzchnię do potrzeb danego najemcy, jednak gdy już powstają pierwsze piętra, pojawiają się najemcy doceniający lokalizację i walory inwestycji - podsumowuje Edward laufer.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA