PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Producent znanych marek Doppelherz i Protefix otwiera biuro w Polsce

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 wrz 2017 11:13

Producent znanych marek Doppelherz i Protefix otwiera biuro w Polsce fot. mat. prasowe

Queisser Pharma Poland dołącza do grona firm, które mają swoje siedziby w biurowcu Nefryt na warszawskim Służewcu. Polski oddział międzynarodowej grupy farmaceutycznej podpisał umowę najmu na blisko 300 mkw. W transakcji najemcę reprezentowali konsultanci Axi Immo, którzy kompleksowo wspierali Queisser Pharma Poland w całym procesie wyboru, negocjacji, projektowania i aranżacji biura.

REKLAMA

Firma Queisser Pharma GmbH &CO.KG to międzynarodowy producent i dystrybutor farmaceutyków, wyrobów medycznych i suplementów diety z ponad stuletnią tradycją. Spółka z siedzibą w niemieckim Flensburgu jest częścią Dethleffsen Holding i konsekwentnie realizuje politykę rozwoju w kolejnych krajach, której ważnym elementem było również stworzenie Queisser Pharma Poland i otwarcie biura w Warszawie.

Otworzenie oddziału w Polsce jest elementem nowej strategii firmy. Rynek polski ma ogromny potencjał, dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie poszukiwań biura w Warszawie. Potrzebowaliśmy przestrzeni w kameralnym budynku dla zespołu, który odpowiada za marketing i promocję takich brandów jak Doppelherz i Protefix. Komfortowe rozwiązania komunikacyjne dla pracowników, bliskość lotniska, dostępność miejsc parkingowych oraz dodatkowe udogodnienia w okolicy takie jak sklepy, usługi czy restauracje były dla nas priorytetami - komentuje Renata Kasprzyk, General Manager Queisser Pharma Poland Sp z o.o.

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, Queisser Pharma zdecydowała się na przeprowadzenie procesu poszukiwania, aranżacji i organizacji siedziby w Polsce w przeciągu nieco ponad 2 miesięcy. Umożliwiła to współpraca z zespołem konsultantów działu Office Axi Immo, który specjalizuje się w kompleksowej obsłudze najemców - od analizy rynku przez negocjacje warunków najmu i analizę środowiska pracy do zarządzania procesem aranżacji wnętrz.

- Szczegółowo przeprowadziliśmy analizę potrzeb klienta oraz potencjalnych lokalizacji i budynków, które spełniały odpowiadanie kryteria. Po wspólnych negocjacjach warunków najmu zarówno od strony prawnej, jak i finansowej, mogliśmy przejść do kolejnego etapu procesu. Podczas szeregu spotkań technicznych ustaliliśmy szczegóły dotyczące optymalizacji fit-out dla docelowej powierzchni. Doradztwo w wyposażeniu biura i koordynacja prac aranżacyjnych, a następnie ich odbiór zwieńczyły nasze wspólne wysiłki - komentuje Emil Chwieduk, Office Negotiator w Axi Immo.

- Cieszymy się, że firma Queisser Pharma obdarzyła nas zaufaniem powierzając nam przeprowadzenie całego procesu projektu i mamy ogromną satysfakcję, że zapewniliśmy pracownikom firmy komfortowe środowisko pracy w przeciągu zaledwie dwóch miesięcy. Znalezienie w tak krótkim czasie optymalnej lokalizacji, a następnie kompleksowa organizacja aranżacji było dla nas wyzwaniem - tym bardziej jesteśmy dumni z efektów, a przede wszystkim z zadowolenia klienta - zauważa Bartosz Oleksak, Office Negotiator w Axi Immo, który wsparł swoim doświadczeniem zawodowym proces w aspekcie aranżacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA