PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Projektant statków w gdańskim biurowcu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 mar 2016 16:38

Projektant statków w gdańskim biurowcu BCB Business Park

Deltamarin, fińska firma projektująca statki, przedłużyła umowę i dobrała dodatkową powierzchnię biurową w kompleksie BCB Business Park w Gdańsku, zajmując łącznie około 950 mkw. w budynku B1.

REKLAMA

Najemcę w negocjacjach warunków kontraktu ponownie reprezentował zespół doradców z firmy JLL.

- We współpracy z JLL zdecydowaliśmy się sprawdzić obecny rynek biurowy w Trójmieście, podejmując jednocześnie negocjacje w BCB. Finalnie pojęliśmy decyzję o pozostaniu w dotychczasowej siedzibie z uwagi na dogodną lokalizację i elastyczność wynajmującego, znającego i akceptującego nasze oczekiwania, które wykrystalizowały się przez kilka ostatnich lat użytkowania biura - mówi Jadwiga Sztelwander-Zięba, General Manager Deputy, Engineering Manager, Deltamarin Poland.

BCB Business Park położony jest w Gdańsku-Rębiechowie, tuż obok Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy, w pobliżu wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta oraz autostradę A1. Inwestorem kompleksu jest Bałtyckie Centrum Biznesu. Czterokondygnacyjny budynek B1 oferuje 9 250 mkw. powierzchni biurowej i stanowi pierwszy etap kompleksu BCB Business Park. Pracownicy i goście mają do swojej dyspozycji ponad 300 miejsc parkingowych oraz kantynę i sale konferencyjne. Docelowo planowana jest rozbudowa BCB Business Park, który łącznie zaoferuje ponad 50 tys. mkw. powierzchni biurowej.

- Niezmiernie cieszy nas, że spółka Deltamarin docenia walory naszego budynku i zdecydowała się pozostać z nami na kolejne lata. Jeszcze w tej połowie roku zamierzamy rozpocząć budowę kolejnego etapu inwestycji. Wierzymy, że możliwość rozwoju w kompleksie BCB to element, który przypieczętuje na dłużej pozostanie naszych obecnych najemców oraz będzie magnesem dla nowych użytkowników - dodaje Maciej Maciejczyk, prezes BCB.

- Ponowny wybór JLL jako doradcy Deltamarin to dla nas potwierdzenie jakości usług reprezentacji najemcy, jakie oferujemy. Czujemy się wyróżnieni i bardzo doceniamy najemców dostrzegających wartość długofalowej współpracy z zaufanym partnerem biznesowym. Taka strategia jest spójna także z wartościami JLL - komentuje Magdalena Reńska, Associate Director, JLL.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA