PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Property Forum 2016. Ostatni moment na rejestrację. Nie zwlekaj!

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 wrz 2016 16:40

Property Forum 2016. Ostatni moment na rejestrację. Nie zwlekaj! Property Forum 2015

To już ostatni dzwonek, by zarejestrować się na Property Forum 2016, największą konferencję poświęconą rynkowi nieruchomości komercyjnych w Polsce i regionie CEE. Do bezpłatnej rejestracji zapraszamy przedstawicieli branży: doradców, najemców, deweloperów i inwestorów, a także reprezentantów władz samorządowych i ekspertów zajmujących się tematyką nieruchomości.

REKLAMA

Swoją obecność potwierdziło już ponad 1000 uczestników. Wśród najważniejszych gości konferencji, można wymienić m.in. byłego premiera, prof. Marka Belkę, Arkadiusza Rudzkiego, Roberta Dobrzyckiego, Macieja Dyjasa, Saiję Kekkonen czy Wiesława Likusa. Oto lista prelegentów sesji.

Property Forum 2016, które odbędzie się 26-27 września w Warszawie, w hotelu Sheraton, w tym roku zyska nową, odświeżoną formułę. Pozwoli to na zapoznanie się z najnowszymi trendami na rynku, ale także networking w gronie ekspertów i praktyków z całej branży.

Rejestracja dostępna jest na stronie www.propertyforum.pl/2016/pl/rejestracja

Ważną częścią konferencji będzie wielka gala, podczas której przyznane zostaną nagrody Prime Property Prize 2016. Konkurs ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

Poznaj nominowane projekty

Uroczysta Gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2016, która odbędzie się w Domu Mody VitKac i będzie podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2016, zaplanowanego w dniach 26-27 września 2016 roku w Warszawie (hotel Sheraton).

Property Forum to największe spotkanie dotyczące przyszłości rynku nieruchomości komercyjnych. Ponad 1000 uczestników, przeszło 120 prelegentów, 2 dni dyskusji i uroczysta gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2016. Inwestorzy, deweloperzy, najemcy, politycy, samorządowcy i finansiści na jednej scenie i w kuluarach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA