PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Property Forum Katowice 2017: 19 miast, jeden cel - wydobyć gigantyczny potencjał

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 sty 2017 14:41

Property Forum Katowice 2017: 19 miast, jeden cel - wydobyć gigantyczny potencjał Property Forum Katowice 2016

Największym atutem Górnego Śląska to gigantyczny potencjał ludnościowy całej aglomeracji. Jak połączyć 19 miast w sprawnie funkcjonującą machinę inwestycyjną? Czy siła ta będzie motorem do rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych? Odpowiedzi poszukamy na Property Forum Katowice 2017.

REKLAMA

Odświeżona formuła, więcej sesji, nowe tematy – taka będzie piąta edycja regionalnej konferencji Property Forum Katowice 2017 – spotkania właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Konferencja będzie częścią wydarzenia 4 Design Days – święta architektury, nieruchomości i wzornictwa, zaplanowanego w dniach 16-19 lutego w MCK w Katowicach.

Górny Śląsk nie od dziś jest bacznie obserwowany przez zagraniczny kapitał. Dobry klimat, jakość życia, lokalizacja... To tylko kilka elementów, które świadczą o sile aglomeracji. Region rośnie w rankingach, przyciąga również kolejne firmy. Możliwości są ogromne, trzeba je tylko pobudzić. To główny motyw przewodni sesji inauguracyjnej konferencji.

W czasie spotkania omówimy sytuację na wszystkich rynkach komercyjnych. Porozmawiamy o jakości kadr dla firm z sektora BPO i SSC oraz o pomysłach władz na ich wzmocnienie. Zapytamy się inwestorów, czego potrzebują, do realizacji ambitnych planów. Sprawdzimy, czy Górny Śląsk pojawia się na światowej mapie sektora MICE oraz przeanalizujemy, jak może wykorzystać stale rosnący ruch turystyczny w Polsce i na świecie. Nie zapomnijmy o handlu, który stara się wypełnić coraz to większe wyzwania stawiane przez klientów. Na koniec zaś przeanalizujemy przyszłość sektora magazynowo-produkcyjnego pod kątem nowych projektów infrastrukturalnych oraz pomysłów przedstawianych nie tylko przez premiera Morawieckiego.

Property Forum Katowice to dyskusje o centrach handlowych i nowoczesnych formatach handlowych w regionie; biurach –inwestorach, nowych projektach i kadrach; rynku spotkań biznesowych, turystyce wypoczynkowej oraz inwestycjach hotelowych, a także nowych możliwościach rozwoju dla branży magazynowej i logistycznej w tej części Polski. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi raportami dotyczącymi sektora nieruchomości w regionie, a także prezentacjami realizowanych i planowanych projektów komercyjnych.

Wśród uczestników Property Forum Katowice będą przedstawiciele władz samorządowych, właściciele oraz zarządcy spółek inwestujących na rynku centrów handlowych, biurowców, magazynów i hoteli, najemcy powierzchni komercyjnych, sieci hotelowe, szefowie największych agencji doradczych, przedstawiciele instytucjonalnego otoczenia branży oraz reprezentanci instytucji finansowych.

Dowiedz się więcej o wydarzeniu

Property Forum Katowice 2017 to część projekt 4 Design Days. Kliknij i zarejestruj się na największe w Polsce spotkanie branży architektonicznej i nieruchomościowej

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Zinel

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA