PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Proximo II zbliża się do pełnej komercjalizacji

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 07 gru 2017 10:15

Proximo II zbliża się do pełnej komercjalizacji fot. mat. prasowe

Drugi budynek kompleksu Proximo powstającego przy stacji metra Rondo Daszyńskiego na warszawskiej Woli jest już wynajęty w 75 proc. Proximo II oferuje łącznie 20 tys. mkw. powierzchni biurowej.

REKLAMA

- Osiągnięcie tak znaczącego sukcesu wynajmu budynku w obecnej fazie realizacji to dla nas ogromny powód do dumy. Potwierdza to, że połączenie najwyższej jakości z niepowtarzalną lokalizacją to idealna recepta na przyciągnięcie najemców z najwyższej półki – powiedział Przemysław Iznerowicz, dyrektor zarządzający w Hines Polska.

W ostatnim czasie nowym najemcą budynku Proximo II została firma EY Global Delivery Services Poland - polski oddział organizacji posiadającej swoje oddziały w 5 krajach i świadczącej usługi głównie dla klientów wewnętrznych, czyli firm sieci EY, którą w wyborze budynku wspierała zlokalizowana w Warszawie Grupa Doradztwa Rynku Nieruchomości EY. Firma zajmie powierzchnię biurową zlokalizowaną na połączonych piętrach od siódmego do dziewiątego, z dostępem do tarasu dedykowanego wyłącznie pracownikom. O wyborze budynku Proximo II na nową siedzibę firmy zadecydowała jego lokalizacja w pobliżu ścisłego centrum Warszawy oraz doskonała komunikacja z innymi częściami miasta. W sąsiedztwie budynku znajdują się przystanki licznych środków komunikacji miejskiej, w tym m.in.: stacja II linii metra Rondo Daszyńskiego, przystanki autobusowe i tramwajowe oraz modernizowana obecnie stacja kolejowa Warszawa Główna. Budynek Proximo II zapewnia również bogatą infrastrukturę rowerową, znajdującą się zarówno w obrębie budynku, jak i jego okolicy.

- Nasze warszawskie biuro otworzyliśmy z końcem 2016 roku i od tamtej pory nasz zespół stale się powiększa. Dynamicznie się rozwijamy, dlatego też nowa, większa wspólna przestrzeń biurowa stała się dla nas niezbędna. Szukaliśmy w Warszawie powierzchni biurowej, która zapewni naszym pracownikom jak najlepsze środowisko pracy. Bardzo duże znaczenie miała dla nas również lokalizacja budynku, która zapewnia sprawną i wygodną komunikację z większością dzielnic Warszawy – komentuje Dariusz Sus, dyrektor EY GDS Poland - Wśród naszych pracowników jest wielu młodych i aktywnych ludzi, którzy najczęściej poruszają się transportem publicznym lub rowerami. Dlatego właśnie ta lokalizacja stała się dla nas najlepszym wyborem – dodaje.

W połowie roku firma Hines Polska zawarła dwie umowy najmu na łączną powierzchnię blisko 11,4 mkw. z firmami z sektora doradczego i FMCG. Ze względu na podpisane klauzule poufności, firma Hines nie udziela bardziej szczegółowych informacji na temat zawartych umów najmu.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA