PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przemysław Krych o najbliższych planach Griffina

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 sie 2015 15:36

Przemysław Krych o najbliższych planach Griffina Przemysław Krych, założyciel, prezes zarządu, Griffin Real Estate

Po przejęciu spółki Echo Investment, Griffin Real Estate dalej szuka możliwości akwizycji. - Widzimy wiele okazji na rynku, a Echo było jedną z nich – podkreśla w rozmowie z Propertynews.pl Przemysław Krych, prezes Griffin Real Estate. Zdradza, że spółka pracuje nad kilkoma tematami.

REKLAMA

- Nie rezygnujemy z przejęć indywidualnych aktywów i już we wrześniu ogłosimy kolejne transakcje – zapowiada Przemysław Krych.

Jak zdradza portalowi Propertynews.pl, w tej chwili spółka analizuje trzy akwizycje korporacyjne z sektora nieruchomościowego. W kręgu zainteresowania Griffina leży m.in. rynek biurowy. - Interesuje nas zarówno Warszawa, jak i rynki regionalne, szczególnie Wrocław, Kraków, Łódź, Gdańsk i Poznań – mówi prezes Griffin Real Estate.

Firma poluje też na okazje w branży detalicznej. Tu bierze pod uwagę także mniejsze miasta. Poza tym w grę wchodzą przejęcia w sektorze hotelarskim i mieszkaniowym. - Griffin jest na krótkiej liście firm ubiegających się o przejęcie kontroli nad spółką Hotele WAM. W tym przypadku myślimy o rozwijaniu działalności typu „student housing” - dodaje Krych.

Jeśli chodzi o sektor mieszkaniowy, jako lokalizacje z największym potencjałem prezes Grffina wymienia Warszawę, Wrocław i Kraków.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA