PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

PwC otworzy biuro w Rzeszowie

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 14 gru 2015 17:33

PwC otworzy biuro w Rzeszowie SkyRes Warszawska

Nową organizacją ze światowej czołówki, która postanowiła mieć swój oddział w Rzeszowie jest PwC. Firma doradczo-audytorska lada dzień otworzy swój oddział w SkyRes Warszawska.

REKLAMA

Właścicielem biurowca SkyRes Warszawska jest DevelopRes. - Bardzo się cieszę z powierzonego nam zaufania - jest to nobilitacja dla budynku SkyRes Warszawska, a także wybór ten podkreśla intensywny rozwój miasta Rzeszowa, które przyciąga firmy o światowej renomie. Budynek przeszedł już wszystkie kontrole i został oddany do użytkowania. Tym samym ruszył wynajem powierzchni biurowych w jedynym w Rzeszowie wielkopowierzchniowym biurowcu klasy A - mówi Radosław Walas, członek zarządu spółki.

PwC to istniejąca na całym świecie organizacja, która świadczy profesjonalne usługi doradcze. Firma zatrudnia na całym świecie 208 tysięcy pracowników, działa w 157 krajach. W Polsce obecnie firma świadczy usługi z zakresu doradztwa prawno-podatkowego, biznesowego oraz audytu. Zatrudnia ponad 2 tysiące osób, które są specjalistami w swojej dziedzinie. Do tej pory jej biura funkcjonowały w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie, a teraz również w Rzeszowie.

DevelopRes działa na polskim rynku od roku 2006. Działalność spółki oparta jest w całości na polskim kapitale. Podstawowym profilem funkcjonowania firmy jest realizacja rozmaitych inwestycji z zakresu branży mieszkaniowej – najnowsze projekty firmy to Osiedle Zawiszy oraz Osiedle nad Wisłokiem.

Ponadto w tym momencie firma oddała do użytkowania biurowiec klasy A - SkyRes Warszawska, który ma 13 pięter i podziemny parking. Posiada on 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni biurowej do wynajęcia. W przygotowaniu jest drugi biurowiec klasy A - SkyRes Lubelska o powierzchni 17 tys. metrów kwadratowych. Tym samym DevelopRes podnosi na światowy poziom standardy rynku biurowego w Rzeszowie. 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA