PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

PwC zmienia strukturę w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 gru 2015 13:52

PwC zmienia strukturę w Polsce

PricewaterhouseCoopers Eastern Europe oraz PwC Holdings złożyły wniosek o powołanie nowej firmy pod nazwą PwC Poland Services Limited z siedzibą w Londynie.

REKLAMA

Jak wynika z wniosku, firma PricewaterhouseCoopers Eastern Europe B.V. z siedzibą w Rotterdamie oraz PwC Holdings (UK) Limited z siedzibą w Londynie powołają specjalną firmę o nazwiePwC Poland Services Limited z siedzibą w Londynie.

Firmy nie informują o szczegółach zmian. Obie grupy kapitałowe należą do globalnej sieci PricewaterhouseCoopers, która ustrukturyzowana jest jako sieć odrębnych i niezależnych firm i podmiotów, które używają wspólnej nazwy, marki, doświadczenia oraz standardów jakościowych, jak również kierują się wspólnymi wartościami. Każdy podmiot należący do Sieci PwC jest niezależnym, samodzielnym podmiotem.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA