PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Regus otworzy 100 centrów biznesowych

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 paź 2015 18:25

Regus otworzy 100 centrów biznesowych fot. Shutterstock

Regus planuje ekspansję w Polsce. Firma chce uruchomić w ciągu trzech lat ponad 100 nowych centrów biznesowych. Przy wyborze lokalizacji i negocjowaniu umów najmu doradza JLL.

REKLAMA

Regus, dostawca rozwiązań z obszaru elastycznego miejsca pracy, wynajmujący klientom zewnętrznym umeblowane biura i miejsca coworkingowe - na dzień, tydzień lub rok - planuje dynamiczny rozwój na polskim rynku.

- W ciągu najbliższych trzech lat planujemy uruchomić ponad 100 nowych centrów biznesowych w Polsce, zarówno w głównych aglomeracjach, jak i w mniejszych miastach. Już w przyszłym roku myślimy o kilkudziesięciu nowych lokalizacjach, zarówno w Warszawie, jak i innych miastach w Polsce – zapowiada Paweł Ornatek, dyrektor zarządzający Regus.

Podkreśla, że firma chce rozwinąć portfolio o powierzchnie biurowe i coworkingowe różnej wielkości, w zróżnicowanym standardzie i lokalizacji, aby zdywersyfikować ofertę spółki i dotrzeć do większego grona klientów. - W głównych aglomeracjach bierzemy pod uwagę zarówno powierzchnie w centrum miast, jak i na peryferiach. Interesują nas też galerie handlowe i lokalizacje na poziomie ulic – wyjaśnia.

JLL pełni rolę doradcy Regus przy poszukiwaniu lokalizacji pod nowe biura w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, Azji i Pacyfiku oraz w Stanach Zjednoczonych. Lokalne zespoły JLL reprezentują Regus w ekspansji na 15 rynkach regionu EMEA, wliczając Niemcy, Polskę, Rosję czy Turcję, a także w 23 stanach USA oraz siedmiu krajach Azji Pacyficznej.

JLL odpowiada za analizę rynku, identyfikację najlepszych opcji i negocjowanie umów najmu w zgodzie z głównymi wytycznymi strategii rozwoju firmy.

- Ambitny plan rozwoju przedstawiony przez Regus to bardzo ciekawe wyzwanie biznesowe. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie JLL na rynku biurowym w Polsce pozwoli na sprawną realizację założeń w krótkim terminie i przyczyni się do sukcesu strategii ekspansji założonej przez Regus - komentuje Jarosław Kwiecień, konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL, kierujący projektem w Polsce.

Regus jest dostawcą rozwiązań z obszaru elastycznego środowiska pracy i pracy mobilnej. Firma wynajmuje sale konferencyjne, powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe itp. Regus dysponuje 2 300 lokalizacjami w 850 miastach na całym świecie i planuje dalszy, bardzo dynamiczny, globalny wzrost w najbliższych latach.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Andrzej 2016-07-17 14:09:07
    Już minął prawie rok od tych zapowiedzi więc fachowcy z firm Regus i JLL powinni zgodnie z własnymi zapowiedziami otworzyć jakieś 20-30 lokalizacji xD gdzie one są ??

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA