PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Reino doposaża parkingi biurowców

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 29 lis 2017 14:31

Reino doposaża parkingi biurowców Fot. mat. pras.

W Malta House w Poznaniu i Kapelanka 42B w Krakowie pojawią się stojaki dla rowerów. Reino Partners postanowiło aktywnie wesprzeć najemców swoich budynków, którzy dojeżdżają do pracy rowerami.

REKLAMA

- W naszym portfelu posiadamy dwa budynki (Malta House w Poznaniu i Kapelanka 42B w Krakowie ), których najemcy bardzo aktywnie korzystają z rowerów na co dzień powiedziała Justyna Tinc, head of asset management Reino Partners. Zdecydowaliśmy się dołączyć do ogólnopolskiej akcji BikeDay organizowanej przez zespół Bike2Box ponieważ jest ona zbieżna z realizowaną przez nas polityką inwestycyjną opartą o aktywa spełniające najwyższe wymagania dbałości o środowisko naturalne.

- Kraków i Poznań to miasta w których władze lokalne aktywnie wspierają komunikację rowerową poprzez nowe inwestycje w infrastrukturę. Takie działania przekładają się na stopniowy wzrost liczby osób wybierających rower jako najszybszy środek transportu miejskiego. Naszym zadaniem jest wspieranie organizacji, które postrzegają rower jako nowoczesny pojazd i chcą zaoferować swoim najemcom lub pracownikom najlepsze warunki w miejscu pracy - powiedział Radosław Kozubski założyciel Bike2Box.

Zespół Bike2Box został także zaproszony do zaprojektowania i wykonania rozbudowy istniejącego parkingu rowerowego w budynku Malta House. W ramach nowej inwestycji w budynku powiększono istniejący parking podziemny dla rowerów montując najnowsze wieszaki na rower o nazwie Twist. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA