PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Relacje z kluczowym najemcą można mierzyć etapami. Enterprise Park ma na to dowód

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 paź 2016 12:15

Relacje z kluczowym najemcą można mierzyć etapami. Enterprise Park ma na to dowód Enterprise Park w Krakowie, mat. prasowe

Firma Delphi Poland, z sektora B+R, zacieśniła współpracę z krakowskim kompleksem Enterprise Park.

REKLAMA

Firma wynajmie kolejne 6,3 tys. mkw. powierzchni biurowej. Będzie ona zlokalizowana w budynku F, który jest częścią IV etapu inwestycji. Oddanie go do użytku jest przewidziane na koniec 2017 roku.

Delphi pozostaje jednym z kluczowych najemców Enterprise Park od 2012 roku i zajmuje prawie 22 tys. mkw. powierzchni biurowej. Wynajęta powierzchnia będzie mieścić się w budynku F, a oddanie jej do użytku jest zaplanowane na grudzień 2017 roku. Jednocześnie właściciele pracują nad poszerzeniem listy usług dostępnych dla najemców. W ostatnich miesiącach dołączyły do niej restauracja Warsztat Kulinarny i przedszkole Pod Magnolią. 

 - Sektor BPO/SSC stale rozwija się a Enterprise Park pozostaje jedną z wiodących lokalizacji dla jego reprezentantów. Cieszy nas nieustanne zaufanie, jakim obdarzają nas obecni i nowi najemcy – powiedziała Marta Wybrańska, Leasing Director w Avestus Real Estate.

Kompleks Enterprise Park mieści się w południowej części Krakowa, co gwarantuje łatwy dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość lotniska i dużych osiedli mieszkaniowych. Projekt składa się obecnie z czterech w pełni wynajętych biurowców klasy A o łącznej powierzchni niemal 36 tys. mkw. Dwa kolejne budynki: E (15,6 tys. mkw.) oraz F (10,9 tys. mkw.) pozostają w budowie, której zakończenie zaplanowane jest na 2017 rok.
 
Zarówno powstające, jak i istniejące już budynki spełniają standardy ekologiczne systemu BREEAM. Do dyspozycji najemców i ich gości będzie w sumie 1370 miejsc parkingowych. Projekt architektoniczny wszystkich budynków opracowany został przez DDJM Biuro Architektoniczne. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Eiffage Polska Budownictwo. Od maja 2015 roku na mocy umowy joint venture Enterprise Park jest własnością Tristan Capital Partners i Avestus Real Estate.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA