PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rewitalizacja nie tylko dla deweloperów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 wrz 2016 13:01

Rewitalizacja nie tylko dla deweloperów Teal Office

Rewitalizacja miejska to z jednej strony przywracanie przestrzeniom dawnej świetności, a z drugiej – tworzenie nowych możliwości ich wykorzystania. Stąd pomysł na nowy projekt biurowy w Łodzi - Teal Office.

REKLAMA

Teal Office to nowoczesny obiekt biurowo-usługowy klasy A wkomponowany w zabytkową architekturę dawnej fabryki – ma być pomostem do dalszego ożywiania najdłuższej ulicy handlowej w Europie.

Od strony ul. Roosevelta budynek zrówna się wysokością z pobliskimi kamienicami, a na poziomie 0 umożliwi dodatkowe połączenie z pasażem OFF Piotrkowska, zwiększając funkcjonalność przestrzeni. Podobnie jak w przypadku wszystkich lokali na OFFie, dolne piętra obiektu będą wyższe, niż górne kondygnacje (od 4,5 m na parterze do 3,2 m na piątym piętrze).

Kreatywność.IT

Teal Office oferować będzie 378 mkw. dla usług na parterze oraz 2266 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, w pełni przystosowanej do potrzeb firm z sektora IT. To kolejny projekt w obrębie popularnego OFFa, po Sepia Office oraz nowej przestrzeni dla startupów, dedykowany branży technologicznej. Jak podkreśla inwestor, nowy kierunek mocno wpisze się w twórczy klimat miejsca.

– Tworząc nowe funkcje dla przestrzeni, którą dziś znamy jako OFF Piotrkowska Center, chcieliśmy oddać ją w ręce osób kreatywnych i pełnych pasji do tego, co robią – mówi Michał Styś, dyrektor Zarządzający OPG Property Professionals. – Kreatywność i innowacyjne podejście do wyzwań to także domena osób rozwijających innowacyjne technologie, dlatego z pewnością znajdą oni tu miejsce dla siebie – dodaje.

Dla pięciu kondygnacji biurowych przewidziano 12 wariantów aranżacji – tak, aby przyszli lokatorzy z branży Tech mogli optymalnie dostosować przestrzeń do charakteru pracy i struktury swojej kadry. W zależności od zastosowanego wariantu, w obrębie jednej kondygnacji może swobodnie pracować od 45 do 100 osób (układ call-center).

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA