PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rośnie biurowiec w Szczecinie

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 cze 2016 10:28

Rośnie biurowiec w Szczecinie Szczecin Business Plaza

Rozpoczyna się realizacja inwestycji biurowo-usługowej klasy A Szczecin Business Plaza o łącznej powierzchni użytkowej 11.100 mkw. Inwestorem jest spółka Agatrans Multi Projekt, a projektantem IDS Architekci.

REKLAMA

Równocześnie rusza komercjalizacja obiektu. Odpowiedzialna za ten proces jest firma doradcza Litwiniuk Property.

Oddanie I etapu inwestycji planowane jest na drugi kwartał 2017 r. Kompleks biurowy pn. Szczecin Business Plaza, zlokalizowanej przy ul. Południowej w Szczecinie, będzie składał się z 4 budynków biurowych w tym trzy budynki o powierzchni całkowitej 1.460 mkw. każdy oraz czwarty budynek o powierzchni całkowitej 6.720 mkw. Zaprojektowano ponad 300 miejsc parkingowych.

Wartość inwestycji wynosi ponad 30 mln zł. Szczecin Business Plaza otrzyma certyfikat, potwierdzający najwyższy standard inwestycji. Powyższa certyfikacja przeprowadzana jest obecnie w 120 krajach na całym świecie.

- Cieszymy się, iż kolejna inwestycja biurowa klasy A w Polsce, została powierzona na wyłączność naszej firmie doradczej. Z naszych analiz wynika, iż w Szczecinie wciąż będzie przybywało kolejnych, nowych inwestycji, zarówno w sektorze biurowców klasy A, parków logistycznych jak i centrów handlowych. Obecnie, już na podstawie oddanych do użytku inwestycji biurowych w Szczecinie, jesteśmy przekonani, iż utrzyma się popyt na powierzchnie biurowe o najwyższym standardzie.
Oceniamy, iż podaż biur najwyższej klasy w Szczecinie znajduje się nadal na dosyć niskim poziomie w porównaniu z innymi miastami wojewódzkimi - powiedział Patryk Litwiniuk - dyrektor generalny Litwiniuk Property.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA