PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rośnie dzielnica biznesowa w Gdyni

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 cze 2015 20:38

Rośnie dzielnica biznesowa w Gdyni Teren budowy kompleksu Tensor w Gdyni, fot. materiały inwestora

10 czerwca w Gdyni odbyło się spotkanie dedykowane pierwszym najemcom projektu biurowego Tensor X, które otworzyła uroczystym przemówieniem wiceprezydent Miasta Gdyni - Katarzyna Gruszecka-Spychała.

REKLAMA

- Trójmiasto od kilku lat intensywnie przyciąga inwestorów atrakcyjną ofertą biznesową, a także nadzwyczajną jakością życia - zaznaczyła i dodała, że na tle aglomeracji wyróżnia się właśnie Gdynia, miasto ludzi od lat najbardziej w całej Polsce zadowolonych ze swojego miejsca zamieszkania oraz miasto - łowca nagród.

Ostatnio Gdynia zdobyła I miejsce w rankingu prestiżowego magazynu FDI w konkursie Polskie miasta przyszłości oraz tytuł Samorządowej Perły 25-lecia (w rankingu Gazety Prawnej na jubileusz samorządu terytorialnego w Polsce).

- W ostatnim czasie zaczęliśmy obawiać się, że pomimo iż chętnych nie brakuje, to wkrótce może zabraknąć dla nich wolnych metrów przestrzeni biurowych. Obawy okazały się przedwczesne, bo zanim było się czym martwić, firma Euro Styl rozpoczęła inwestycję. W pobliżu istniejących biurowców, przyczyniając się do powstania zwartej dzielnicy biznesowej, powstaje kompleks Tensor, oferujący dobrą architekturę i wysoki standard, czyli to co lubimy, czego potrzebujemy i co pasuje do naszego nowoczesnego miasta – mówiła podczas spotkania wiceprezydent. - Bardzo cieszy nas fakt, że tak szybko Tensor znalazł najemców, tym bardziej że są nimi poważni przedsiębiorcy z dużym dorobkiem, o których zabiegałoby każde miasto w Polsce.

Wiceprezes inwestora, firmy Euro Styl, Mikołaj Konopka wyjaśnia, że proces komercjalizacji pierwszego budynku Tensor rozwija się dobrze, dlatego też do oferty został wprowadzony kolejny budynek.

Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację budynku jest JLL.

Według inwestora, Tensor został świetnie odebrany przez rynek. Jak podaje spółka, oprócz wielu nowoczesnych technicznych i funkcjonalnych aspektów, istotnym elementem sukcesu Tensora jest także przyjęta strategia najmu. Ma ona na celu uproszczenie procedur, przejrzystość wszelkich przekazywanych dokumentów, rozliczeń i negocjacji prowadzonych z najemcami. Staramy się to, co złożone i niecodzienne dla najemców, podawać w jak najbardziej przyjazny, zrozumiały i transparentny sposób.

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA