PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rowerem do biura i galerii. Nowe stacje już gotowe

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 wrz 2017 11:33

Rowerem do biura i galerii. Nowe stacje już gotowe Veturilo

Od początku września mieszkańcy Warszawy mogą korzystać z trzech nowych stacji Veturilo. Pierwsza z nich powstała przy biurowcach Empark na Mokotowie, druga znajduje się przy CH Marywilska 44 na Białołęce, trzecia na skrzyżowaniu Wołoskiej i Odyńca. Łącznie do dyspozycji użytkowników są już 344 stacje Veturilo.

REKLAMA

Nowe stacje powstały dzięki współpracy operatora Veturilo, Nextbike Polska, z prywatnym biznesem. Dwie pierwsze to stacje sponsorskie finansowane przez dwa prywatne podmioty: przez Immofinanz, właściciela Empark Mokotów Business Park, oraz przez operatora Centrum Handlowego Marywilska 44. Trzecia to stacja miejska, ostatnia, która powstała dzięki uwolnieniu z miejskiej puli pięciu położonych w Śródmieściu stacji, które finansuje bank Citi Handlowy.

- W Warszawie jest już 28 stacji rowerowych finansowanych przez prywatne podmioty. Dzięki współpracy z nami firmy zapewniają łatwy dojazd dla pracowników i klientów. To doskonała inwestycja w ułatwienie dostępu do swoich usług i produktów – tłumaczy Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. – Jednocześnie z uruchomieniem nowych stacji zwiększa się również pula rowerów. Korzyści odnoszą więc nie tylko sponsorzy, ich klienci i pracownicy, ale również wszyscy użytkownicy Veturilo.

Stacja Empark zlokalizowana jest w pobliżu ul. Postępu przy budynku „Jupiter” od strony budynku „Orion”. Jej lokalizacja – w samym centrum biznesowej części Mokotowa – gwarantuje duże zainteresowanie użytkowników. Położone w pobliżu stacje – przy Galerii Mokotów i Marynarskiej – w  godzinach szczytu przeżywają prawdziwe oblężenie.

Stację CH Marywilska 44 umiejscowiono pomiędzy wschodnim wejściem do Centrum Handlowego (wejście nr 12) oraz nowo wybudowanym obiektem – Wodnym Parkiem Handlowym Marywilska 44. To pierwsza stacja w tym rejonie, najbliższe stacje Veturilo znajdują się w ciągu ulicy Modlińskiej, kilka kilometrów dalej. Dzięki nowej stacji i dzięki nowym ścieżkom rowerowym powstałym w okolicy pracownicy i klienci zyskają łatwy i przyjemny dojazd do kompleksu handlowego.

Stacja „Wołoska-Odyńca” znajduje się po wschodniej stronie skrzyżowania, od strony ulicy Racławickiej. Nowe rondo, które powstało w tym miejscu po modernizacji ulicy Wołoskiej, nosi imię Roberta Schumana. To miejsce jest lokalnym węzłem przesiadkowym, na którym zbiegają się trasy autobusów i jadących Wołoską tramwajów. Stacja Veturilo znacznie ułatwi komunikację w tym rejonie.

System Veturilo to największy system rowerowy w Polsce i piąty największy w Europie. Na mapie Warszawy wciąż są jednak białe plamy – miejsca, z których do stacji Veturilo jest daleko. Cieszę się, że razem z prywatnymi sponsorami i Miastem udaje nam się sukcesywnie te plamy wymazywać – mówi Tomasz Wojtkiewicz.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA