PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rowerem do biura i galerii. Nowe stacje już gotowe

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 wrz 2017 11:33

Rowerem do biura i galerii. Nowe stacje już gotowe Veturilo

Od początku września mieszkańcy Warszawy mogą korzystać z trzech nowych stacji Veturilo. Pierwsza z nich powstała przy biurowcach Empark na Mokotowie, druga znajduje się przy CH Marywilska 44 na Białołęce, trzecia na skrzyżowaniu Wołoskiej i Odyńca. Łącznie do dyspozycji użytkowników są już 344 stacje Veturilo.

REKLAMA

Nowe stacje powstały dzięki współpracy operatora Veturilo, Nextbike Polska, z prywatnym biznesem. Dwie pierwsze to stacje sponsorskie finansowane przez dwa prywatne podmioty: przez Immofinanz, właściciela Empark Mokotów Business Park, oraz przez operatora Centrum Handlowego Marywilska 44. Trzecia to stacja miejska, ostatnia, która powstała dzięki uwolnieniu z miejskiej puli pięciu położonych w Śródmieściu stacji, które finansuje bank Citi Handlowy.

- W Warszawie jest już 28 stacji rowerowych finansowanych przez prywatne podmioty. Dzięki współpracy z nami firmy zapewniają łatwy dojazd dla pracowników i klientów. To doskonała inwestycja w ułatwienie dostępu do swoich usług i produktów – tłumaczy Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. – Jednocześnie z uruchomieniem nowych stacji zwiększa się również pula rowerów. Korzyści odnoszą więc nie tylko sponsorzy, ich klienci i pracownicy, ale również wszyscy użytkownicy Veturilo.

Stacja Empark zlokalizowana jest w pobliżu ul. Postępu przy budynku „Jupiter” od strony budynku „Orion”. Jej lokalizacja – w samym centrum biznesowej części Mokotowa – gwarantuje duże zainteresowanie użytkowników. Położone w pobliżu stacje – przy Galerii Mokotów i Marynarskiej – w  godzinach szczytu przeżywają prawdziwe oblężenie.

Stację CH Marywilska 44 umiejscowiono pomiędzy wschodnim wejściem do Centrum Handlowego (wejście nr 12) oraz nowo wybudowanym obiektem – Wodnym Parkiem Handlowym Marywilska 44. To pierwsza stacja w tym rejonie, najbliższe stacje Veturilo znajdują się w ciągu ulicy Modlińskiej, kilka kilometrów dalej. Dzięki nowej stacji i dzięki nowym ścieżkom rowerowym powstałym w okolicy pracownicy i klienci zyskają łatwy i przyjemny dojazd do kompleksu handlowego.

Stacja „Wołoska-Odyńca” znajduje się po wschodniej stronie skrzyżowania, od strony ulicy Racławickiej. Nowe rondo, które powstało w tym miejscu po modernizacji ulicy Wołoskiej, nosi imię Roberta Schumana. To miejsce jest lokalnym węzłem przesiadkowym, na którym zbiegają się trasy autobusów i jadących Wołoską tramwajów. Stacja Veturilo znacznie ułatwi komunikację w tym rejonie.

System Veturilo to największy system rowerowy w Polsce i piąty największy w Europie. Na mapie Warszawy wciąż są jednak białe plamy – miejsca, z których do stacji Veturilo jest daleko. Cieszę się, że razem z prywatnymi sponsorami i Miastem udaje nam się sukcesywnie te plamy wymazywać – mówi Tomasz Wojtkiewicz.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA