PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rowerem do biurowca

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 lip 2016 14:02

Rowerem do biurowca Eurocentrum

Do biura na dwóch kółkach? Dlaczego nie! Ruszyła wakacyjna akcja „Bike to Eurocentrum”. Grupa Capital Park – zarządca obiektu biurowego Eurocentrum – dzięki akcji chce zachęcić do alternatywnych form komunikacji do pracy.

REKLAMA

„Bike to Eurocentrum” rozpoczęła się 4 lipca. Akcja skierowana jest do pracowników biur i najemców kompleksu Eurocentrum. Promuje komunikację rowerową i zachęca, aby zamiast samochodu czy autobusu drogę do pracy i z pracy pokonywać na rowerze.

"Bike to Eurocentrum” potrwa całe lato – do 26 sierpnia. W tym czasie, dla osób podróżujących do pracy do Eurocentrum na rowerze, przewidziane są specjalne usługi skrojone na miarę miłośników dwóch kółek i aktywności fizycznej oraz konkursy z wyjątkowymi nagrodami.

Grupa Capital Park już po raz drugi organizuje akcję „Bike to Eurocentrum”, działania promujące alternatywne formy komunikacji do pracy trwają jednak przez cały rok. Kompleks posiada 210 miejsc postojowych dla rowerów, zarówno przed budynkiem, jak i w garażu podziemnym, 22 przebieralnie i prysznice dla rowerzystów. Na terenie obiektu znajdują się samoobsługowe stacje naprawy rowerów, a przed budynkiem, dzięki dofinansowaniu Grupy Capital Park, działa stacja rowerów miejskich – Veturilo. Dodatkowo pracownicy Eurocentrum mogą skorzystać z wewnętrznej platformy carpoolingowej, pozwalającej pracownikom na łączenie się w ramach podróży do pracy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA