PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rowery wjeżdżają do biur

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 lip 2016 09:32

Rowery wjeżdżają do biur fot. HB Reavis

Tylko w Warszawie, w ciągu ostatnich pięciu lat, liczba rowerów wzrosła trzykrotnie. Rowerowy trend zauważają pracodawcy, właściciele oraz zarządcy nieruchomości. Stojaki i parkingi rowerowe, specjalne łazienki i szatnie dla rowerzystów to standard w coraz większej liczbie biurowców.

REKLAMA

Odbywają się też dla wydarzenia specjalne, takie jak BikeDay, który dla pracowników swoich biur organizuje HB Reavis. BikeDay to całodniowe imprezy rowerowe. W maju i w czerwcu zorganizowane zostały w trzech biurowcach, których właścicielem jest HB Reavis: Konstruktorska Business Center, Postępu 14 i Gdański Business Center.

– W HB Reavis zawsze skupiamy swoją uwagę na najemcach. Realizując nasze poszczególne projekty nie zapominamy o rowerzystach, oferując im szereg udogodnień - od stojaków poprzez specjalne szatnie i prysznice. Chcieliśmy, by mogli się oni spotkać się z ekspertami, którzy sprawdzą ich rower pod kątem technicznym, ale też pomogą i doradzą. Cieszymy się, że mogliśmy gościć inicjatywę BikeDay skierowaną specjalnie do miłośników rowerów - mówi Marta Pośniak, PR Manager HB Reavis Poland.

Jeden biurowiec - 80 rowerów

Podczas wydarzeń pracownicy biur mogą skorzystać z darmowego serwisu rowerowego.

- Mechanicy czekają na pracowników od 8 rano i na brak pracy nie mogą narzekać. Średnio podczas jednego BikeDay organizowanego w biurowcach HB Reavis sprawdzali, regulowali i konserwowali ponad 80 rowerów - opowiada Radosław Kozubski, założyciel Bike2Box i organizator imprez BikeDay.

Uczestnicy mogą również skorzystać też z bezpłatnych jazd testowych.

- Popularnością cieszył się FatBike, którego grube opony umożliwiają jazdę zarówno po schodach, jak i śniegu czy piasku. Równie popularny był rower szosowy z elektrycznymi manetkami i hamulcami tarczowymi. Na tandemie trzeba się wykazać współpracą z partnerem – ćwiczenie to przyda się również w biurze. Dużym powodzeniem cieszył się składak firmy Strida, głównie ze względu na jego designerski wygląd oraz możliwość szybkiego złożenia - komentuje Radosław Kozubski.

Uczestnicy mogli też brać udział w konkursach sprawnościowych i wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy i kursie bezpiecznych zachowań na drodze.

 Rowerowe imprezy to dopełnienie oferty zielonych biurowców

- Cykl imprez dedykowanych miłośnikom rowerów stał się dopełnieniem zaplecza dla rowerzystów w naszych biurach i jest odzwierciedleniem naszej polityki zrównoważonego rozwoju. Udogodnienia dla rowerzystów to także kolejny, po funkcjonalnej przestrzeni, zielonych patiach czy kawiarniach oraz punktach usługowych, element składający się na naszą filozofię well-being - wyjaśnia Marta Pośniak, PR Manager HB Reavis Poland.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA