PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Royal Bank of Scotland i LuxMed przedłużyły umowy najmu w Wiśniowy Business Park

  • Autor: propertnews.pl
  • 20 maj 2013 14:44

Royal Bank of Scotland i LuxMed przedłużyły umowy najmu w Wiśniowy Business Park

Międzynarodowa instytucja finansowa - Royal Bank of Scotland oraz LuxMed - lider na rynku prywatnych usług medycznych, przedłużyły umowy najmu w warszawskim kompleksie Wiśniowy Business Park zarządzanym przez Peakside Polonia Management. Firmy zajmą łącznie powierzchnię 6700 mkw.

REKLAMA

Zgodnie z nowo podpisaną umową najmu, Royal Bank of Scotland pozostanie w Wiśniowym Business Park E, a także powiększy swój dotychczasowy lokal w warszawskim obiekcie do 5700 mkw. Przedłużona została także umowa z firmą LuxMed - jedną z największych prywatnych firm medycznych w Polsce, która w Wiśniowy Business Park F zajmuje biuro o powierzchnię 1000 mkw.

- Nowo podpisane umowy najmu z Royal Bank of Scotland i LuxMed są dla nas potwierdzeniem niesłabnącej atrakcyjności budynku Wiśniowy Business Park. Cieszymy się, że w czasach dużej konkurencji najemcy doceniają walory zarządzanych przez nas obiektów oraz bardzo dobrą współpracę - mówi Daniel Pater, Head of Asset Management Polonia I.

Wiśniowy Business Park to zespół obiektów biurowych, położony w stolicy, w pobliżu ulicy Żwirki i Wigury, przy jednej w głównych arterii komunikacyjnych łączących centrum miasta z lotniskiem Warszawa Okęcie. Dzięki doskonałej lokalizacji i dobrego dostępu do komunikacji miejskiej, Wiśniowy Business Park stanowi idealne miejsce do prowadzenia biznesu. Kompleks składa się z 6 budynków
z lokalami zapewniający komfortowe warunki pracy, umożliwiając dowolną aranżację przestrzeni. Wśród najemców obiektu znajdują się prestiżowe, międzynarodowe firmy tj. IBM, Avnet, Johnon&Johnson, Jansen Cillag. Właścicielem Wiśniowy Business Park jest fundusz Polonia Property Fund I (PPF) zarządzany przez Peakside Polonia Management Sp. z o.o.

Polonia Property Fund LP (Polonia I) posiada w swoich aktywach budynki biurowe i magazynowe w Polsce i na Węgrzech: Atrium Centrum i Plaza, Wiśniowy Business Park w Warszawie, DiamondBusiness Park w Łodzi, Poznańskie Centrum Finansowe w Poznaniu czy Centrum Biurowe Lubicz w Krakowie.
Polonia Property Fund II Ltd (Polonia II) to fundusz, który jest właścicielem sieci Fashion House Outlet Centres w Polsce, z obiektami zlokalizowanymi w Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku.
Fundusze Polonia Property Funds są zarządzane przez Peakside Polonia Management Sp. z o.o. Peakside Polonia Management sp. z o.o. jest wiodącym zarządcą funduszy nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, utworzonym w 2001 roku przez AIB Capital Markets w celu uruchomienia i zarządzania funduszami Polonia Property Funds. Od września 2012 r. spółka jest w pełni zintegrowana z Peakside Capital Group.

Zespół Peakside Polonia Management to 11 specjalistów świadczących usługi doradztwa oraz profesjonalnego zarządzania dla Funduszy.
PEAKSIDE CAPITAL (PEAKSIDE) to firma Private Equity specjalizująca się w europejskim rynku nieruchomości. Peakside jest własnością swoich pracowników, powstała w wyniku wykupu European Real Estate Principal Investments (EMEA REPI) od Bank of America Merrill Lynch (BofAML), we wrześniu 2010 roku. Pod koniec roku 2011, Peakside zarządzał 34 inwestycjami w 7 różnych krajach europejskich, osiągając wartości aktywów pod zarządzaniem brutto w wysokości ponad 1,4 miliardów Euro.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA