PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rozpoczęły się prace nad kolejnym piętrem w Olivia Business Centre

  • Autor: propertynews.pl
  • 30 lip 2015 16:35

Rozpoczęły się prace nad kolejnym piętrem w Olivia Business Centre Przestrzeń O4 w budynku Olivia Four

Zaledwie po kilku miesiącach od otwarcia w przestrzeni O4 w budynku Olivia Four zajęte zostały wszystkie powierzchnie biurowe. Kolejne piętro tego dedykowanego małym firmom projektu zostanie oddane do użytkowania we wrześniu br.

REKLAMA

Przestrzeń O4 znajduje się w budynku Olivia Four, jednym z pięciu należących do kompleksu Olivia Business Centre. Na parterze O4 dostępne jest multimedialne centrum konferencyjne, natomiast na pierwszym piętrze mieszczą się rożnej wielkości powierzchnie biurowe, przestrzeń coworkingowa z biurkami do wynajęcia na godziny i część socjalna.

„Czwórka” w nazwie, poza wskazaniem miejsca, odnosi się także do czterech filarów programu projektu, na których się opiera się aktywna działalność czyli wsparcie w wymiarach: finansowania, internacjonalizacji, oferty „Smart Space” i kreatywnej edukacji.

– Osoby i firmy, które zdecydują się na ulokowanie swojej działalności w przestrzeni O4 mogą liczyć na pomoc w nawiązywaniu relacji oraz współpracy w wymiarze lokalnym, krajowym i zagranicznym. Między innymi przy tworzeniu nowych firm i przedsięwzięć, nowych szans rozwoju dla biznesów już działających, wymiany doświadczeń, poszukiwania finansowania, współpracy nauki z biznesem, edukacji oraz rozwoju sztuki i designu – mówi Marta Moksa, dyrektor zarządzający O4.

W otwartej 3 miesiące temu przestrzeni wynajęte zostało już 100 proc. dostępnych powierzchni biurowych. Swoje miejsce znalazło tam 30 małych i średnich firm, wynajmujących biura już od 16 mkw. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ofertą, rozpoczęto prace projektowe i budowlane nad kolejnym piętrem. Aranżacyjnie będzie różnić się od obecnie użytkowanej przestrzeni. Otwarcie nastąpi we wrześniu br.

Najemcy O4 działają w różnych branżach: informatyka, e-commerce, szkolenia językowe, tłumaczenia, inteligentne rozwiązania dla domu, HR, consulting, venture capital i finansowanie. Wśród rezydentów O4 można znaleźć firmy wywodzące się także spoza Polski. Są tu holenderski Webmerce, fińska Martela, norweski Web-On, brytyjski Winning Moves czy też działający w Finladii, Estonii i Danii eGain.

Do O4 przychodzi ponad 150 osób dziennie, i to nie licząc licznych eventów i konferencji. Mimo krótkiego czasu obecności na rynku, odbyły się tu już m.in. spotkania 3Camp, konferencja Edukacyjnego Centrum Doskonalenia, panel dyskusyjny ekspertów z Olivia Business Centre ze studentami z różnych krajów w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego czy spotkanie z Magdą Gacyk, dziennikarką i blogerką mieszkającą w Dolinie Krzemowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA