PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

RTV Euro AGD uruchomi contact center w Lublinie

 • Autor: Propertynews.pl
 • 10 wrz 2014 16:40

RTV Euro AGD uruchomi contact center w Lublinie

Od września w Lublinie rozpocznie działanie centrum służące kontaktom z klientami firmy RTV Euro AGD. W nowo otwartym biurze zatrudnionych zostanie 140 osób.

REKLAMA

Contact center to współczesna i bardziej kompleksowa wersja call center. Pracownicy contact center kontaktują się z klientami nie tylko telefonicznie, ale też za pomocą czatów, maili i komunikatorów, umożliwiających bardziej złożoną obsługę.

- Nie bez powodu to właśnie Lublin został uznany za najlepiej zapowiadające się miejsce do świadczenia usług typu backoffice w Europie Środkowo-Wschodniej, a prestiżowy brytyjski fDi Magazine z grupy Financial Times wyróżnił miasto jako jedno z 10 w Europie Środkowej i Wschodniej o najlepszej strategii przyciągania inwestycji zagranicznych. Wybór naszego miasta przez RTV Euro AGD to kolejny dowód naszej wiarygodności. To duże wyróżnienie dla Lublina - powiedział Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.

- Lublin jako lokalizacja naszego Contact Center został wybrany po starannej analizie. Przed podjęciem decyzji przeprowadziliśmy rozpoznanie potencjału miast, w których możemy otworzyć nowe Contact Center. Istotnym atutem Lublina był fakt, iż tu właśnie wiele firm posiada swoje centra obsługi klienta, dzięki czemu RTV Euro AGD może liczyć także na wielu kandydatów z odpowiednimi kompetencjami. Dodatkowo, jako pracodawca, mamy bardzo pozytywne doświadczenie w tym regionie - mieszkańcy Lublina to ludzie bardzo uprzejmi, o wysokiej kulturze osobistej, chętni do pracy i rozwoju, co doskonale wpisuje się w profil pracownika RTV Euro AGD - dodaje Bożena Potapczuk, dyrektor operacyjna RTV Euro AGD.

RTV Euro AGD jest największą siecią detaliczną w Polsce oferującą sprzęt elektroniczny i gospodarstwa domowego. Zatrudnia w całej Polsce ponad 4 500 pracowników. Po otwarciu contact center w Lublinie łączna liczba pracowników w województwie lubelskim (zatrudnionych w 10 sklepach oraz nowo otwartym biurze) wyniesie blisko 260 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • nada 2014-09-14 19:31:42
  Może prez.Żuk chciałby się tam zatrudnić? Albo, żeby pracowały tam jego dzieci? czy on wie, jak to jest pytać czy można wyjść do toalety? Jeść jak zwierzę, łykając posiłek w kilka minut? Nigdy nie wiedzieć kiedy z pracy się wyjdzie? Czy spędzi się weekend z rodziną czy w pracy? Oj, chyba nie! Ale to właśnie władze z Lublina zrobiły jedno wielkie call center, zapraszam, zobaczcie jak się tam pracuje!
 • zzzz 2014-09-12 13:51:07
  he he he... cięcie kosztów ,kosztami a P. Dyr/ to niby skad jest...... :)
  zgadam się z tą opinią, że pracowników traktują jak smieci
 • Shot 2014-09-11 23:26:23
  Hehehe :D dobre dobre :) W Lublinie na pewno będą oszałamiające zarobki, już w Warszawie ładnie kroili te cienkie pensje..
  Future is in your hand..

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA