PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ruszyła rejestracja na Property Forum 2015

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 sie 2015 13:42

Ruszyła rejestracja na Property Forum 2015 Property Forum 2015

Jest już możliwa rejestracja na V edycję Property Forum 2015. Największa konferencja poświęcona rynkowi nieruchomości komercyjnych w Polsce i regionie CEE odbędzie się 28 i 29 września br.

REKLAMA

Tematem przewodnim konferencji będzie wpływ nowoczesnych technologii na rozwój rynku nieruchomości komercyjnych. 

Kiedy zakupy coraz częściej robimy w internecie, a omnichannel staje się kołem zamachowym ekspansji sieci handlowych, po co iść do galerii? Czy magnesem stanie się rozrywka? Jak zmienia się myślenie o przestrzeni biurowej, kiedy zupełnie nowe możliwości pracy daje wirtualne środowisko? W jaki sposób e-commerce wpłynie na popyt na nowe powierzchnie i rozwój nowych formatów w sektorze logistyczno-magazynowym oraz jak internet wszechrzeczy zrewolucjonizuje myślenie o przemyśle hotelarskim? To pytania, na które postaramy się znaleźć odpowiedź 28 i 29 września w Warszawie.

Potwierdzenie rejestracji umożliwi uczestnictwo we wszystkich sesjach i panelach dyskusyjnych, z wyłączeniem gali wręczenia Prime Property Prize 2015.

Rejestracja wraz z pełną agendą wydarzenia dostępna jest na stronie: 

www.propertyforum.pl/pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA