PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Salon LOKUM-EXPO już od 18 października w Targach Kielce. Pierwsze wydarzenie stworzone z myślą o branży zarządzania nieruchomościami

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez Targi Kielce S.A
  • 10 paź 2016 09:57

Salon LOKUM-EXPO  już od 18 października w Targach Kielce.  Pierwsze wydarzenie stworzone z myślą o branży zarządzania nieruchomościami

Nowe inwestycje, a tym samym rozwój rynku nieruchomości, sprawił, że usługi związane z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami zyskały na popularności. Od 18 do 20 października w Targach Kielce przedstawiciele tej branży będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać o problemach i szansach na dalszy rozwój. Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO to pierwsza tego typu impreza w Polsce.

REKLAMA

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przede wszystkim przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych, zarządcy, kadra menadżerska spółdzielni mieszkaniowych czy zarządcy zasobów komunalnych. Podczas wystawy będą mieli oni okazję zapoznać się z ofertą firm budowlanych, instalacyjnych, elektrotechnicznych, dostawców ciepła i energii producentów oprogramowania do obsługi zarządzania nieruchomościami, banków, firm ubezpieczeniowych czy firm sprzątających. Wstęp wolny na wydarzenie po rejestracji na stronie LOKUM EXPO.

Bogaty program konferencyjny

LOKUM EXPO to również specjalistyczne konferencje.

- Przygotowując się do pierwszego Salonu LOKUM EXPO dostrzegamy, że zawód zarządcy wymaga doświadczenia, jak również szerokiej wiedzy - mówi Bogusława Grzechowska, Dyrektor Projektu w Targach Kielce. - Dlatego też obok zapraszania firm aktywnie działające na rynku nieruchomości, szukaliśmy tematów, które włączymy w program konferencyjny wydarzenia - dodaje.

Spółdzielnia mieszkaniowa jako inwestor i zarządca

"Aktywny podmiot rynku - spółdzielnia mieszkaniowa jako inwestor i zarządca nieruchomości" to tytuł pierwszej konferencji, na którą zapraszają organizatorzy Salonu LOKUM EXPO. Konferencja jest organizowana we współpracy ze Związkiem Rewizyjnym Spółdzielni Mieszkaniowych oraz Krajową Radą Spółdzielczą. Do udziału szczególnie zaproszeni są prezesi zarządów i rad nadzorczych spółdzielni.

Tematy przewodnie konferencji:

  • tendencje w zarządzaniu nieruchomościami spółdzielczymi - inwestowanie w nieruchomości czy działalność non-profit
  • zarządzanie zasobami, których mieszkańcy nie są członkami spółdzielni (np. zasobami wspólnot mieszkaniowych)
  • zarządzanie zasobami komercyjnymi (lokale użytkowe, garaże itp.).

Nie zabraknie również omówienia aspektów prawnych zarządzania w spółdzielni, możliwości usprawnienia rozliczeń z mieszkańcami, optymalizacji wydatków i redukcji zużycia energii, zwiększenia jakości obsługi nieruchomości, przykładów dobrych praktyk (case studies).

VI Forum dla Zarządów

Drugiego dnia salonu odbędzie się szóste już Forum dla Zarządców. Tematem forum jest optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości bez obniżania standardów zarządzania.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA