PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills z prestiżowym wyróżnieniem

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 sty 2017 16:08

Savills z prestiżowym wyróżnieniem Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills Polska

Z dniem 27 grudnia 2016 roku Savills dołączył do prestiżowego grona laureatów Gazel Biznesu 2016 - rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Wyróżnienie jest przyznawane przez dziennik Puls Biznesu od 2000 roku a jego głównym założeniem jest promowanie przedsiębiorstw cieszących się dobrą reputacją i osiągających ponadprzeciętne wyniki finansowe.

REKLAMA

W ramach rankingu Gazele Biznesu 2016 badane były wyniki finansowe 4386 firm za pełne trzy poprzedzające lata, czyli 2013, 2014 i 2015. W tym okresie Savills odnotował średni wzrost przychodów o 148 proc., zajmując w zestawieniu ogólnopolskim 1325 miejsce i 290 miejsce w województwie mazowieckim. O tytuł Gazeli Biznesu ubiegały się firmy, które spełniły szereg warunków: rozpoczęły działalność przed rokiem 2013 i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś, w latach 2013-2015 z roku na rok odnotowywały wzrost przychodów i ani razu nie zarejestrowały straty. Za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw odpowiadała wywiadownia gospodarcza Coface Poland.

 - Obecność w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw na polskim rynku jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i dużym osiągnięciem, zwłaszcza w czasach zmiennych realiów gospodarczych. Savills dynamicznie się rozwija – tylko w tym roku otworzyliśmy nowe biuro w Krakowie i dodaliśmy nową linię biznesową do wachlarza naszych usług, a na początku roku zmieniamy siedzibę w Warszawie na większą. Rynek nie pozostaje obojętny na tak intensywny wzrost. To co nas wyróżnia, to nie tylko dbałość o jakość usług ale też kultura organizacyjna oparta na przedsiębiorczości i wysokich standardach etycznych, co uważam za decydujący czynnik naszego sukcesu - mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills Polska.  

Ceremonia wręczenia nagród Gazele Biznesu 2017 dla firm z województwa mazowieckiego odbędzie się 14 marca w Warszawie.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA