PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills zajmie się komercjalizacją obiektu Garden Plaza

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 maj 2013 15:53

Savills, doradca na rynku nieruchomości, został agentem współwyłącznym przy komercjalizacji powstającego na Żoliborzu projektu biurowego Garden Plaza, którego generalnym wykonawcą jest FB Marek Antczak.

REKLAMA

Garden Plaza to projekt na Żoliborzu łączący nowoczesność i funkcjonalność z rozwiązaniami proekologicznymi. Budynek o powierzchni najmu 8 520 mkw. był projektowany z myślą o certyfikacie BREEAM.

- Cieszymy się, że będziemy komercjalizować pierwszy zielony projekt biurowy na Żoliborzu. Przewidujemy, że wkrótce popyt na tego rodzaju powierzchnię biurową na Żoliborzu jeszcze wzrośnie. Żoliborz to atrakcyjna dzielnica mieszkaniowa, ale też doskonała lokalizacja dla firm, które cenią sobie kameralność i zielone otoczenie z licznymi skwerami i parkami. Atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja, w szczególności bliskość autostrady A2 oraz dostępność metra - mówi Dariusz Karwański, starszy negocjator w Dziale Powierzchni Biurowej Savills.

Biurowiec Garden Plaza będzie składał się z czterech kondygnacji naziemnych oraz garażu podziemnego z miejscami parkingowymi dla ponad 130 pojazdów. W bliskim otoczeniu budynku powstaną także zadaszone stanowiska dla rowerów. W budynku nie zabraknie sklepów, placówki banku, restauracji, przedszkola, ani klubu fitness.

Pierwsi najemcy wprowadzą się w II kwartale 2014 roku.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA