PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Serce Warszawy bije dla start-upów

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 01 cze 2016 12:14

Serce Warszawy bije dla start-upów Tomasz Rudolf, prezes D-Raft przekonuje, że rozwój startupu to ciężka praca, którą można porównać do skomplikowanych, wielogodzinnych operacji na otwartym sercu

Warszawa staje się kolebką start-upów i działań, które mają wspierać nie tylko rozwój, ale i ekspansję młodych, innowacyjnych firm. Najlepszym dowodem jest nowy akcelerator wspierający start-upy w zwiększeniu skali ich działalności.

REKLAMA

The Heart of Poland to nowe i jedyne takie w regionie CEE miejsce, gdzie start-upy i korporacje będą pracowały razem nad nowymi rozwiązaniami. Akcelerator ma zapewnić kontakty i kompleksowe programy wsparcia we wdrażaniu produktów i innowacji tworzonych przez start-upy z całej Europy. Dzięki temu, najlepsi przedsiębiorcy z Polski i całego regionu zyskają unikalne możliwości zwiększenia skali i ekspansji zagranicznej.

- Innowacje prowadzą do rozwoju technologii - mówi Ajay Banga, prezes firmy MasterCard, która jest jednym z pomysłodawców i inwestorów przedsięwzięcia. - Jesteśmy dumni z tego, że staliśmy się jednym z elementów tego silnika innowacyjności, jakim jest The Heart of Poland, który powstaje w Warszawie.

Przeczytaj więcej: Warszawa miastem start-upów? Biurowce zapełni nowy typ najemców

Za zarządzanie przestrzenią i realizację programów odpowiedzialna będzie firma D-Raft, która od dwóch lat łączy polskie i zagraniczne korporacje ze start-upami. - Sami możemy być nadal zaliczani do startupów i z własnego doświadczenia wiemy, że rozwój start-upu to ciężka praca, którą można porównać do skomplikowanych, wielogodzinnych operacji na otwartym sercu  - mówi Tomasz Rudolf, prezes D-Raft. - Nasza oferta odpowiada na potrzeby dynamicznie rosnących innowacyjnych firm technologicznych, które widzą w dużych korporacjach swoich klientów i partnerów. My te kontakty umożliwiamy.

Jeszcze w tym roku twórcy inicjatywy uruchomią trzy programy wsparcia związane z obszarami FinTech, sprzedaży wielokanałowej oraz Internetu Rzeczy i Smart City. W projekt ma być zaangażowanych 20 korporacji, które zdecydują się wdrażać startupowe rozwiązania.

- Zakładamy wsparcie ponad 100 obiecujących scale-upów w pozyskaniu kontraktów z dużymi firmami z kraju i zagranicy - zapowiada Tomasz Rudolf. - Docelowo planujemy, by 50 proc. działających w The Heart of Poland korporacji, funduszy i start-upów pochodziła z zagranicy.

The Heart of Warsaw we wspólnej przestrzeni

Siedziba The Heart of Poland zlokalizowana będzie w Warsaw Spire, należącym do trzeciego współtwórcy i inwestora inicjatywy. Ghelamco przeznaczyło dla centrum 41. piętro biurowca. Na powierzchni ok. 1,7 tys. mkw. znajdzie się sala konferencyjna na 200 osób, mini-biura dla firm i funduszy, lounge cafe i sale warsztatowe.

Otwarcie biura zaplanowano na jesień br.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA