PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sesja inauguracyjna Property Forum 2017 w obiektywie

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 wrz 2017 11:58

Sesja inauguracyjna Property Forum 2017 w obiektywie Property Forum 2017 - sesja inauguracyjna

Wstępem do dyskusji i spotkań na Property Forum 2017 (25-26 września, Warszawa) była sesja inauguracyjna. Na scenie sami giganci. To oni budują i zmieniają rynek nieruchomości komercyjnych. To ich śladami idą inni, to oni wyznaczają trendy.

REKLAMA

Prelegenci sesji inauguracyjnej:

Robert Dobrzycki, Panattoni Europe -  współtworzył rynek nowoczesnych powierzchni magazynowych w naszym kraju. Firma, którą stworzył w Polsce, to już prawdziwy magazynowy gigant mający na koncie kilka mln mkw. powierzchni magazynowej w całej Europie.

 Ekonomista Janusz Jankowiak - gospodarka i finanse nie mają przed nim tajemnic. Doradzał wicepremierowi Jerzemu Hausnerowi. Wchodził w skład Zespołu Strategicznych Doradców Prezesa Rady Ministrów, Donalda Tuska.

Xavier Jongen, Catella Real Estate AG - stoi na czele funduszu z siedzibą w Niemczech specjalizującego się w inwestowaniu w nieruchomości na całym świecie. W Polsce zrobiło się o nich głośno w ub.r., kiedy kupili 9 kondygnacji z ponad 70 apartamentami w wieżowcu Złota 44.

Przemysław Krych, prezes Griffin Real Estate - w 10 lat zbudował największą grupę nieruchomościową w Polsce, ale zapewnia, że w biznesie wciąż goni kilka słoni.

Markus Lehnert, Marriott International - odpowiada za rozwój w regionie CEE największej na świecie sieci hotelowej. W Polsce korporacja ta ma na razie 11 hoteli, ale już w 2018 roku ma być trzecim operatorem pod względem liczby pokoi.

Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający, Skanska Property Poland. Skanska to jeden z liderów rynku biurowego w Polsce. Ubiegły rok był rekordowy dla spółki - wynajęła ponad 80 tys. mkw. w projektach biurowych nad Wisłą.

Rasheed Hassan, dyrektor działu inwestycji międzynarodowych w Savills, moderator dyskusji - świetnie orientuje się w globalnej sytuacji makroekonomicznej, pomaga klientom w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych na całym świecie.

Property Forum otworzyli Małgorzata Burzec-Lewandowska i Robert Posytek, szefowie redakcji rynku nieruchomości Grupy PTWP.

Więcej: www.propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA