PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sharman Church wesprze wynajem powierzchni w budynkach Skanska

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 mar 2015 16:02

Sharman Church wesprze wynajem powierzchni w budynkach Skanska

W związku z rozwojem strategii leasingowej w Polsce, Skanska Property Poland wybrała firmę Sharman Church na agenta odpowiedzialnego za wynajem powierzchni handlowych i usługowych na parterach sześciu biurowców zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu (2), Krakowie, Łodzi i Katowicach.

REKLAMA

Portfolio nieruchomości, których wynajem będzie wspierał Sharman Church składa się z wolnych powierzchni w parterach budynków w Green Horizon w Łodzi, Green Corner w Warszawie, Dominikański oraz Green Day we Wrocławiu, Kapelanka 42 w Krakowie, a także Silesia Business Park B w Katowicach.

Powierzchnie biurowe w tych inwestycjach zostały już wynajęte przez wiodące firmy na rynku, takie jak Tesco, Sygnity, Southwestern, Credit Suisse oraz w Warszawie - przez grupę polskich centralnych organów administracji. Całkowita powierzchnia dostępnych lokali znajdujących się na parterze budynków, za których najem odpowiedzialny jest Sharman Church, w momencie podpisania umowy, wynosiła 4.500 mkw.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA