PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Siedziba PKO BP najbrzydszym budynkiem w Polsce?

 • www.portalsamorzadowy.pl
 • 13 sie 2014 08:52

Warszawska Rotunda, siedziba PKO BP, została uznana przez Stowarzyszenie Miasto Moje a w Nim - Miastoszpecicielem 2014, czyli najbrzydszym budynkiem w Polsce. Trudno dyskutować z werdyktem, to kategoria estetyczna - komentuje PKO BP.

REKLAMA

- Wynik konkursu traktujemy przede wszystkim jako dowód ogromnej rozpoznawalności Rotundy i żywego zainteresowania Polaków jej przyszłością. Z samym werdyktem jury i internautów trudno dyskutować jak w każdym przypadku, gdy mamy do czynienia z kategorią estetyczną - komentuje w imieniu banku Karolina Tomczak specjalista z Departamentu Komunikacji Korporacyjnej.

- Warty podkreślenia jest jednak fakt, że przed rozpoczęciem procesu rewitalizacji przeprowadziliśmy badanie wśród mieszkańców stolicy na temat wykorzystania Rotundy jako nośnika różnorodnych treści, np. edukacyjnych, związanych z dziejami Polski. Uczestnicy badania odnieśli się pozytywnie do takiej propozycji, nie byli też przeciwni obecności samych reklam PKO - wyjaśnia Tomczak.

Jak czytamy w wyjaśnieniu - stąd pojawiające się na budynku wizualizacje związane np. z biegami historycznymi, których organizację w stolicy wspiera PKO. Bank z zasady nie wykorzystuje powierzchni Rotundy do celów komercyjnych, a pojawiające się na budynku siatki pomagają w zachowaniu komfortu pracy i obsługi klientów w Rotundzie, w której z uwagi na stan techniczny nie można zainstalować klimatyzacji.

Zdaniem przedstawicielki PKO BP sytuacja ta ma jednak charakter przejściowy, gdyż według planu rewitalizacji w 2. kwartale 2015 powinny ruszyć prace budowlane nowej Rotundy. Część jej powierzchni - zgodnie z wynikiem konsultacji z mieszkańcami Warszawy - zostanie przeznaczona na cele społeczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Romek 2014-08-14 22:24:27
  Niesamowicie wygląda Rotunda z reklamą - REWELACJA!
  Oby dalej takich reklam.
 • MR 2014-08-14 16:40:53
  Tak naprawde pięknie wyglada rotunda teraz - i to wszystko dzieki PKO BP. Bank ten bardzo dba o estetykę.
 • cosiek 2014-08-13 09:42:42
  A moim zdaniem Rotunda osłonięta obrazkiem promującym bieganie wygląda naprawdę fajnie zwłasza na tle prawdziwych płacht reklamowych rozwieszonych na pobliskich budynkach

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA