PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Siedziba Skanska - open space w nowoczesnym wydaniu

  • PropertyDesign.pl
  • 26 cze 2015 10:46

Siedziba Skanska - open space w nowoczesnym wydaniu Biuro Skanska

Spółki Skanska Property Poland i Residential Development Poland wybrały na swoją siedzibę warszawski biurowiec Atrium 1, należący do grona najbardziej ekologicznych inwestycji w Polsce. Zobacz jak prezentuje się biuro Skanska w nowoczesnym wydaniu.

REKLAMA

- Pracę w Skanska rozpoczęłam w maju 2014 r., kilka miesięcy przed przeprowadzką firmy do biura w budynku Atrium 1. Pamiętam, że nowa siedziba od samego początku zrobiła na mnie ogromne wrażenie – jako open space w nowoczesnym wydaniu - komentuje Kinga Tasz, koordynator transakcji Skanska Commercial Development Europe.

- Przez wykorzystane kolory i sam projekt, biuro jest po prostu ciekawe. Bardzo odpowiada mi podział na strefy, dzięki którym na co dzień mamy pełną dowolność w wyborze miejsca pracy – gdy potrzebuję chwili skupienia lub mam do przeprowadzenia ważną rozmowę telefoniczną, bez problemu mogę usiąść w cichym, odosobnionym miejscu. Do codziennej pracy służy z kolei otwarta strefa kreatywna dodaje Tasz.

W biurze zastosowano wiele nowoczesnych technologii. - Panuje tam zawsze odpowiednia temperatura, nie ma przeciągów, więc każdy może się czuć dobrze, niezależnie od tego, czy przychodzi do biura w marynarce czy w T-shircie. Dużo światła dziennego i odpowiednie światło sztuczne powodują, że nie męczy się wzrok - wylicza Kinga Tasz.

Zobacz zdjęcia biura Skanska w Atrium 1: Biuro Skanska od kuchni

  • ork 2015-07-01 16:10:58
    Niech żyje korpo! Hip hip hurra! Pranie mózgów już z poziomu wystroju biura.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA