PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Skalar Office Center siedzibą firmy Itelligence

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 maj 2011 09:56

Poznański biurowiec Skalar Office Center będzie siedzibą jednego z polskich oddziałów firmy Itelligence. Jest to już druga, obok Arvato Services, zagraniczna spółka, która wybrała tę lokalizację.

REKLAMA

Itelligence zajmie w biurowcu Skalar Office Center 450 mkw. Firma jest międzynarodowym dostawcą kompleksowych rozwiązań IT w środowisku SAP, działa w Polsce od 15 lat i posiada oddziały w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. 

- Skalar Office Center jest odpowiednim miejscem dla Itelligence, bo to firma, która potrzebuje nie tylko siedziby, która będzie jej wizytówką, ale także funkcjonalnego miejsca pracy dla wybitnych specjalistów z dziedziny informatyki. Cieszymy się z wyboru naszego biurowca. To kolejny krok do stworzenia tutaj centrum biznesowego skupiającego firmy z różnych branż - mówi Agnieszka Grzmil, wiceprezes spółki Górecka Projekt, inwestora biurowca.

Skalar Office Center został oddany do użytku pod koniec 2010 roku. Za inwestycję odpowiedzialna jest firma PBG Dom Sp. z o.o. - deweloperskie ramię grupy kapitałowej PBG.

Skalar Office Center to najnowocześniejszy biurowiec klasy A w Poznaniu. Obiekt dysponuje przestrzenią 14 tys. mkw. wzbogaconych o nowoczesne rozwiązania technologiczne i informatyczne.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA