PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Skandynawowie stawiają na Gdańsk

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 lis 2015 07:54

Skandynawowie stawiają na Gdańsk

Znajomość języków skandynawskich to jeden z największych atutów gdańskiego rynku pracy. - W połączeniu z dobrymi warunkami finansowymi przyciąga to inwestorów ze Skandynawii - tłumaczy Jake Jephcott, dyrektor ds. rozwoju biznesu Olivia Business Centre.

REKLAMA

- Pierwsze pytanie, na które musimy odpowiedzieć przy rozpoczęciu nowego procesu inwestycyjnego to pytanie o utalentowanych pracowników. Musimy zatem wskazać, jak Gdańsk i cały region Pomorza różni się od innych rynków, zarówno w Polsce, jak i Europie Centralnej. Porównania takie dotyczą zwykle tych samych elementów - tłumaczy Jake Jephcott, dyrektor ds. rozwoju biznesu Olivia Business Centre.

Jak zaznacza, od początku istnienia OBC nie pojawiły się żadne problemy z rekrutacjami pracowników niezależnie od branży. - Umiejętności, które zawsze były i są doceniane przez inwestorów to umiejętności językowe. Siłą rynku gdańskiego jest znajomość języków skandynawskich - dodaje.

- Także inwestorzy z innych stron świata przybywają do Gdańska, aby obsługiwać rynki skandynawskie w ich rodzimych językach - wskazuje Jephcott.

Zaletą Trójmiasta jest również dodatnia migracja oraz duża liczba atrakcji przyciągająca młodych ludzi. - Wzrosty dotyczące biznesu, turystyki i studentów sugerują, że miasto nie jest w stanie stagnacji, i musimy to podkreślać potencjalnym inwestorom. Z punktu widzenia dewelopera to wspaniałe wiadomości, które ułatwiają naszą pracę. Pozwala to koncentrować się na najwyższej klasy nieruchomościach oraz szybkim i bezstresowym wprowadzaniu inwestorów na rynek, ponieważ możemy być spokojni o to, co najważniejsze – o ludzi - komentuje przedstawiciel OBC.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA