PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Skanska przyspiesza

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 12 sty 2018 13:43

Skanska przyspiesza Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający spółki biurowej Skanska w Polsce

Po rekordowym 2017 roku firma zmienia podział regionalny i kompetencyjny, żeby lepiej dostosować się do tempa rozwoju swojego biznesu biurowego w Polsce. Zmiany w strukturze firmy obejmują zespół zarządzania projektami biurowymi oraz zespół wynajmu. Pierwszy z nich koordynuje działalność deweloperską w wyznaczonych regionach, drugi jest odpowiedzialny za komercjalizację powierzchni biurowych.

REKLAMA

Do tej pory biurowa spółka Skanska dostarczyła na polskim rynku ponad 400 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. Wszystkie aktualnie realizowane projekty biurowe dostarczą kolejne 450 tys. mkw. Po raz pierwszy biurowa spółka Skanska osiągnęła w Polsce sześciocyfrowy wynik pod względem wynajętej powierzchni biurowej.

Po najlepszym roku w historii grupy Skanska pod względem wynajętej powierzchni biurowej, Skanska Property Poland zmienia strukturę organizacyjną, dostosowując ją do dynamicznego rozwoju. W planach spółki są kolejne projekty biurowe na 7 rynkach w Polsce.

Zespół projektów biurowych

Zgodnie z nową strukturą powstaną dwa regiony projektowe. Rynkiem północnym, który obejmuje inwestycje w Warszawie, Trójmieście i Łodzi, pokieruje Krzysztof Wilczek, dyrektor regionalny. Za rynek południowy, który obejmuje Wrocław, Kraków, Poznań i Katowice odpowiedzialny będzie Mariusz Krzak, dyrektor regionalny. Łukasz Kaleciński obejmuje stanowisko dyrektora operacyjnego, odpowiedzialnego za wsparcie zespołów projektowych, bezpieczeństwo i wymianę wiedzy w grupie Skanska. Krzysztof, Mariusz i Łukasz pozostają członkami zarządu spółki Skanska Property Poland.

- Jeszcze nigdy tak dużo nie budowaliśmy i nie wynajmowaliśmy. Zmieniamy naszą strukturę, aby lepiej wymieniać się wiedzą i bardziej efektywnie realizować przyjętą strategię rozwoju na 7 największych rynkach w Polsce– mówi Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający spółki biurowej Skanska w Polsce.

Zespół wynajmu

Wynajmem i zarządzaniem powierzchnią biurową w Skanska zajmuje się ponad 20 osobowy zespół specjalizujący się na rynku stołecznym oraz w regionach, a także wspierający działalność Skanska w regionie CEE. Dzięki znakomitemu wynikowi wynajmu w 2017 roku i w związku z nową strukturą organizacyjną Skanska Property Poland, w zespole wynajmu kierowanym przez Ewelinę Kałużną, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania portfolio projektów w Skanska Property Poland, nastąpiła reorganizacja i awanse.

- Skanska to ludzie! Zespół doświadczonych ekspertów, najlepszych na rynku. To dzięki ich ciężkiej pracy i zaangażowaniu to był dla nas rekordowy rok pod względem najmu. W tym roku nie zwalniamy tempa i jeszcze wyżej podnosimy jakość współpracy z najemcami i inwestorami, którzy wiążą swój rozwój z Polską komentuje Ewelina Kałużna.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA