PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Skanska wierzy w Łódź

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 gru 2015 07:44

Skanska wierzy w Łódź Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland

Skanska kilka lat temu postawiła na Łódź jako lokalizację dla swoich projektów biurowych. Dziś szykuje kolejne projekty, a jak deklaruje w rozmowie z Propertynews.pl Arkadiusz Rudzki, nie jest to ostatnie słowo firmy.

REKLAMA

- Jako deweloper, który specjalizuje się w realizacji projektów biurowych dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, zauważamy bardzo duże zainteresowanie Łodzią, która jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków outsourcingowych w Polsce - tłumaczy Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland.

Jak zaznacza, zatrudnienie w centrach usług w mieście wzrosło od kwietnia 2013 roku o 40 proc. - Co ważne, ze względu na ogromną skalę realizowanych inwestycji infrastrukturalnych, w najbliższych latach tendencja dynamicznego rozwoju sektora powinna się utrzymać - deklaruje.

Według Rudzkiego chęć do inwestowania w Łodzi wciąż jest duża wśród inwestorów. - Nowe Centrum Łodzi, czyli ogromny projekt przebudowy centrum miasta, wzbudza bardzo duże zainteresowanie potencjalnych inwestorów i najemców. Łódź jest także jednym z najważniejszych ośrodków akademickich w kraju, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia potrzeb firm outsourcingowych - komentuje.

- W Skanska już od kilku lat dostrzegamy potencjał miasta, czego dowodem jest fakt, że w najbliższych latach zrealizujemy w nim dwie kolejne inwestycje – Nową Fabryczną i Bramę Miasta - dodaje Rudzki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA