PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Skanska wierzy w Łódź

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 gru 2015 07:44

Skanska wierzy w Łódź Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland

Skanska kilka lat temu postawiła na Łódź jako lokalizację dla swoich projektów biurowych. Dziś szykuje kolejne projekty, a jak deklaruje w rozmowie z Propertynews.pl Arkadiusz Rudzki, nie jest to ostatnie słowo firmy.

REKLAMA

- Jako deweloper, który specjalizuje się w realizacji projektów biurowych dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, zauważamy bardzo duże zainteresowanie Łodzią, która jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków outsourcingowych w Polsce - tłumaczy Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland.

Jak zaznacza, zatrudnienie w centrach usług w mieście wzrosło od kwietnia 2013 roku o 40 proc. - Co ważne, ze względu na ogromną skalę realizowanych inwestycji infrastrukturalnych, w najbliższych latach tendencja dynamicznego rozwoju sektora powinna się utrzymać - deklaruje.

Według Rudzkiego chęć do inwestowania w Łodzi wciąż jest duża wśród inwestorów. - Nowe Centrum Łodzi, czyli ogromny projekt przebudowy centrum miasta, wzbudza bardzo duże zainteresowanie potencjalnych inwestorów i najemców. Łódź jest także jednym z najważniejszych ośrodków akademickich w kraju, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia potrzeb firm outsourcingowych - komentuje.

- W Skanska już od kilku lat dostrzegamy potencjał miasta, czego dowodem jest fakt, że w najbliższych latach zrealizujemy w nim dwie kolejne inwestycje – Nową Fabryczną i Bramę Miasta - dodaje Rudzki.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA