PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Spółka Ghelamco otworzyła pierwszą fazę Mokotów Nova

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 wrz 2011 19:35

Spółka deweloperska Ghelamco Poland oddała do użytku pierwszą fazę warszawskiego biurowca Mokotów Nova, o powierzchni 25 tys. mkw. Cała inwestycja zostanie ukończona w I kwartale 2012 roku.

REKLAMA

Biurowiec Mokotów Nova jest zlokalizowany przy ul. Wołoskiej i docelowo będzie liczył 40 tys. mkw. Inwestycja składa się z trzech części, z których budynki A i B uzyskały obecnie pozwolenie na użytkowanie.

Obiekt ma formę parku biznesowego - wewnątrz kompleksu znajdzie się patio z fontannami oraz elementami tzw. małej architektury. Charakteryzuje się wysokim standardem technicznym, wzbogaconym o systemy komputerowego sterowania budynkiem oraz klimatyzację i wentylację z centralną funkcją nawilżania powietrza i możliwością indywidualnego regulowania temperatury. Stały dostęp do świeżego powietrza gwarantować będą uchylne okna.

Mokotów Nova spełni także standardy i normy ekologiczne, gwarantujące niskie zużycie energii i wody. Rozpoczął się właśnie proces certyfikacji, w celu uzyskania świadectwa ekologicznego BREEAM.

Do Mokotów Nova wprowadził się już pierwszy najemca - jest nim międzynarodowa firma Cargill, która wynajęła prawie 1,6 tys. mkw. Wkrótce pojawi się tam rówież Medicover.

  • Tirinti 2011-10-25 11:29:09
    UWAGA!!! Nie wynajmujcie tu biur!
    Jak słusznie napisali to pierwsza faza. Tu ciągle jest budowa i w otwartym skrzydle nie da siępracować, bo robole ghelamco ciągle borują ściany. Ghelamco obiecało, że prace będą prowadzone po 17. Kłamali. Wiercą i walą całymi dniami!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA